Jump to content

Mazda 323 Sedan ve HB 4 lü cam modül onarımı....

Evreka
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar ekte elektronik devre şeması vardır. cam modelünü kırılma olmadığı müddetçe değişmeye ihtiyacı yoktur. Zira cam modülü içindeki swichler ömürlük dizayn edilmiş. Sıkıntı yaşayan arkadaşlar bana ulaşabilirler.

Sevgi ve saygı ile..

Rıdvan

post-10487-141695299149_thumb.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

elektrikçi olmanızın avantajı işte..ben hiç bir şey anlamadım :)

Bende... Bilmemek ayıp değil, yeterki çaktırma demişler Bülent... Biz çaktırdık galiba... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende... Bilmemek ayıp değil, yeterki çaktırma demişler Bülent... Biz çaktırdık galiba... :D

Fotoğraf eklemeye çalışıyorum hata veriyor nedendir bilemedim. Yeniden deniyorum...

post-10487-141695299193_thumb.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu an ekli bir fotoğraf var hocam..ve o şemadan bir şey anlamadık malum elektrikçi olmadığımızdan ondan bahsettik üst mesajlarda..farklı bir şey mi ekliyorsunuz da yüklenmiyor..imageshack.us yada hizliresim.com dan link mümkün

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fotoğraf eklemeye çalışıyorum hata veriyor nedendir bilemedim. Yeniden deniyorum...

Yüklemede ve görüntülemede sorun yok hocam, sorun bizim bu şemadan bir şey anlayamamamız... :) Yani; anlayacak kabiliyet ve eğitimde olmamamız... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu an ekli bir fotoğraf var hocam..ve o şemadan bir şey anlamadık malum elektrikçi olmadığımızdan ondan bahsettik üst mesajlarda..farklı bir şey mi ekliyorsunuz da yüklenmiyor..imageshack.us yada hizliresim.com dan link mümkün

bir sürü foto vardı ama çözünürlükleri büyük olduğu için atamadım. Tamir için bir şema ve tamir yolunu da adım adım anlatan resimler çekmiştim. Onları atacaktım. İhtiyacı olan bana burdan ulaşır artık bende yardımcı olurum. Bu arada ben eletkrikçi değil elektronikçiyim... Oto elektriği bana çok uzak...:) . Ancak eletktrikçiler yapamadı, yenisi bi çalışır bi çalışmaz dediler. Bende tırnağımla kel kafamı kaşıdım acizhane....saygı ve selam ile...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yüklemede ve görüntülemede sorun yok hocam, sorun bizim bu şemadan bir şey anlayamamız... :) Yani; anlayacak kabiliyet ve eğitimde olmamamız... ;)

Orada önemli olan oto elektrikçilerin hangi kablo rengi nereye gidicek arayıp bulmaya çalışmak için bir sürü kablo kesip zaman harcamalarını engellemesi için attım. Ama laf aramızda kalsın benim oto elektrikçi de anlamadı renk kodlarını... :) babadan kalma teknikleri savunup duruyor....:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yüklemede ve görüntülemede sorun yok hocam, sorun bizim bu şemadan bir şey anlayamamamız... :) Yani; anlayacak kabiliyet ve eğitimde olmamamız... ;)

Ne mız mızlanmışım yahu !!  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

madem bir şey anlamıyoruz ben de bir şey anlamadım:)

ama bu vesileyle bir sorunumdan bahsetmek isterim. benim sürücü camı hesapta "otomatik" iniyor yani tek dokunuşta inmesi lazım. ama bazen kafasına göre takılıyor ve inmiyor bazen de küçük bir takılmayla da olsa iniyor. kapanırken sorun yok da açılırken var. anlamadım gitti. devreler bazen çalışıp bazen de nasıl oluyor kafasına göre çalışmıyor bilemedim.

eleketrikle ilgili bir sorun mu kir pasla ilgili bir sorun mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...