NeBiAnd

APP plaka

Bu konuda 145 ileti var

Ahanda Apepe plaka

İşlem :Aracın çıkış yaptığı Tafik Emniyet Müdürlüğü

Ruhsat ve Kimlik

Plaka değişkliği havalesi alınıyor (Eski plakalar iade ediliyor)

2 saat sonra teslim = 30 ytl.

Memur hanım önce app'ye mühür basmam dedi ama ısrar edince tamam dedi.Çift mühür uygulandı.

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

galiba işin püf noktası aracın çıkış yaptığı emniyet müdürlüğündeki memur hanım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen işi kaptın abi benim tenekeleride app ye cevirek madem aynı şubeden cıkışlı ve sen memur ablayla samimi oldun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi hayırlı olsun.._iyi iş çıkarmıssın abi, varmı bizim burdaki memur beyler içinde bi püf noktası :D_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen işi kaptın abi benim tenekeleride app ye cevirek madem aynı şubeden cıkışlı ve sen memur ablayla samimi oldun :D

Bülocan bakışı yaptım yelkenler indi.. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülocan bakışı yaptım yelkenler indi.. :D

:D her daim işe yaramıştır o bakış :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yakısmısda ben bıseyı cozemedım ya:) bende balı bulundugum trafık bolgeye gıttım muhuru basarızz dedı ama 2 gun beklersın dedıler:)

bıran abı su bulocan bakısı nasıl oluyo yaw:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yakısmısda ben bıseyı cozemedım ya:) bende balı bulundugum trafık bolgeye gıttım muhuru basarızz dedı ama 2 gun beklersın dedıler:)

benim adıma tescilli bi bakıştır o, yerim seniyle öperim seni arası bi bakıştır :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Polis hangisinden etkileniyor :D

2 sinide tek bakışta birleştirip bi seferde göstercen ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
:o ya ben bu app plakayı üzerinde app yazan plaka diye biliyordum.. arkadaş ta bahsediyordu  :( ne şimdi bunun güncel plakalardan farkı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:o ya ben bu app plakayı üzerinde app yazan plaka diye biliyordum.. arkadaş ta bahsediyordu  :( ne şimdi bunun güncel plakalardan farkı?

Ben de konuyu ilk gördüğümde öyle sanmıştım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Macun onursal sahibisin sen zaten :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Macun bende olduğu için zaten rizikoya girmeme gerek kalmıyo "Sormamak ayıp" bana geçerli değil yani  :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fazıl abin açıklık getirdi ya Uygar.Bu pilaka cd gibi.taktın mı Alan Parsons Project çalıyor. :D  :2funny: App plaka saç kalitesi ve yazı karakteri düzgün ve daha kalın karakterli olanlar.Aslında artık karıştı.Genel ilk App kenarsız ve çok az kabarık olan karakterli olanlardı.Bunlar tamamen özel yerlerde basılıyor ve mühürlenmiyordu.Ama artık emninet müdürlüğündede app diye geçiyor ve diğer normal plakalara göre sadece daha iyi saç kalitesi ve düzgün/kalın karakterli basılıyor. Normal plaka 15 ytl.fark olarak 15 daha ödüyorsun 30 ytl.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hangi trafik em.müd.gittin Tarık ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fazıl abin açıklık getirdi ya Uygar.Bu pilaka cd gibi.taktın mı Alan Parsons Project çalıyor. :D  :2funny: App plaka saç kalitesi ve yazı karakteri düzgün ve daha kalın karakterli olanlar.Aslında artık karıştı.Genel ilk App kenarsız ve çok az kabarık olan karakterli olanlardı.Bunlar tamamen özel yerlerde basılıyor ve mühürlenmiyordu.Ama artık emninet müdürlüğündede app diye geçiyor ve diğer normal plakalara göre sadece daha iyi saç kalitesi ve düzgün/kalın karakterli basılıyor. Normal plaka 15 ytl.fark olarak 15 daha ödüyorsun 30 ytl.

Abi  buna izin veriyorlarsa bizim polislerde bir gelişme var demektir.Adamlar görünce cezayı yapıştırıyorlardı şimdi mühürlüyorlar way bea. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu "APP Plaka" zamanında onlarca modifiye forumunda yer almış (hala her forumda görebilirsiniz :) ) ama malesef, "APP'yi bilmeyenler dahi birçok kişi sırf ortamda cahil duruma düşmeyelim diyerek bu APP nedir ne değildir diye sormadıkları için" bir efsaneye dönüşmüştür. Hatta o kadar trajikomik durumlar ortaya çıkmıştır ki, teslim edilen plakayı bir miktar cilalayıp sahibine "işte APP 'lerin" diyerek geri veren aracılara da rastlanmıştır. ( bilgisiz ama ille de APP diye direten müşteriyi kazıklamak yöntemleri ver. 1.0 )

APP plaka fiyatları da İMKB halini almıştır. Kimileri bu işi 150 YTL 'ye yapmaktadır.

APP "görünüm" açısından tercih edilebilir ancak şunu demekte de fayda vardır :

Araç APilli olmadıkça APP plaka neye yarar :) O yüzden en güzeli APP 'yi kafaya takmamaktır :) İster normal olsun ister APP olsun ama "ÖNCE" o plaka bir RX-8 üzerinde dursun :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.