Jump to content

APP plaka

NeBiAnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ahanda Apepe plaka

İşlem :Aracın çıkış yaptığı Tafik Emniyet Müdürlüğü

Ruhsat ve Kimlik

Plaka değişkliği havalesi alınıyor (Eski plakalar iade ediliyor)

2 saat sonra teslim = 30 ytl.

Memur hanım önce app'ye mühür basmam dedi ama ısrar edince tamam dedi.Çift mühür uygulandı.

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

14

• Selman

16

• NeBiAnd

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

sen işi kaptın abi benim tenekeleride app ye cevirek madem aynı şubeden cıkışlı ve sen memur ablayla samimi oldun :D

Bülocan bakışı yaptım yelkenler indi.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yakısmısda ben bıseyı cozemedım ya:) bende balı bulundugum trafık bolgeye gıttım muhuru basarızz dedı ama 2 gun beklersın dedıler:)

bıran abı su bulocan bakısı nasıl oluyo yaw:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yakısmısda ben bıseyı cozemedım ya:) bende balı bulundugum trafık bolgeye gıttım muhuru basarızz dedı ama 2 gun beklersın dedıler:)

benim adıma tescilli bi bakıştır o, yerim seniyle öperim seni arası bi bakıştır :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:o ya ben bu app plakayı üzerinde app yazan plaka diye biliyordum.. arkadaş ta bahsediyordu  :( ne şimdi bunun güncel plakalardan farkı?

Ben de konuyu ilk gördüğümde öyle sanmıştım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:o ya ben bu app plakayı üzerinde app yazan plaka diye biliyordum.. arkadaş ta bahsediyordu  :( ne şimdi bunun güncel plakalardan farkı?

Macun onursal sahibisin sen zaten :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fazıl abin açıklık getirdi ya Uygar.Bu pilaka cd gibi.taktın mı Alan Parsons Project çalıyor. :D  :2funny: App plaka saç kalitesi ve yazı karakteri düzgün ve daha kalın karakterli olanlar.Aslında artık karıştı.Genel ilk App kenarsız ve çok az kabarık olan karakterli olanlardı.Bunlar tamamen özel yerlerde basılıyor ve mühürlenmiyordu.Ama artık emninet müdürlüğündede app diye geçiyor ve diğer normal plakalara göre sadece daha iyi saç kalitesi ve düzgün/kalın karakterli basılıyor. Normal plaka 15 ytl.fark olarak 15 daha ödüyorsun 30 ytl.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hangi trafik em.müd.gittin Tarık ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fazıl abin açıklık getirdi ya Uygar.Bu pilaka cd gibi.taktın mı Alan Parsons Project çalıyor. :D  :2funny: App plaka saç kalitesi ve yazı karakteri düzgün ve daha kalın karakterli olanlar.Aslında artık karıştı.Genel ilk App kenarsız ve çok az kabarık olan karakterli olanlardı.Bunlar tamamen özel yerlerde basılıyor ve mühürlenmiyordu.Ama artık emninet müdürlüğündede app diye geçiyor ve diğer normal plakalara göre sadece daha iyi saç kalitesi ve düzgün/kalın karakterli basılıyor. Normal plaka 15 ytl.fark olarak 15 daha ödüyorsun 30 ytl.

Abi  buna izin veriyorlarsa bizim polislerde bir gelişme var demektir.Adamlar görünce cezayı yapıştırıyorlardı şimdi mühürlüyorlar way bea. :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu "APP Plaka" zamanında onlarca modifiye forumunda yer almış (hala her forumda görebilirsiniz :) ) ama malesef, "APP'yi bilmeyenler dahi birçok kişi sırf ortamda cahil duruma düşmeyelim diyerek bu APP nedir ne değildir diye sormadıkları için" bir efsaneye dönüşmüştür. Hatta o kadar trajikomik durumlar ortaya çıkmıştır ki, teslim edilen plakayı bir miktar cilalayıp sahibine "işte APP 'lerin" diyerek geri veren aracılara da rastlanmıştır. ( bilgisiz ama ille de APP diye direten müşteriyi kazıklamak yöntemleri ver. 1.0 )

APP plaka fiyatları da İMKB halini almıştır. Kimileri bu işi 150 YTL 'ye yapmaktadır.

APP "görünüm" açısından tercih edilebilir ancak şunu demekte de fayda vardır :

Araç APilli olmadıkça APP plaka neye yarar :) O yüzden en güzeli APP 'yi kafaya takmamaktır :) İster normal olsun ister APP olsun ama "ÖNCE" o plaka bir RX-8 üzerinde dursun :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...