ekremsenturk

Würth benzin performans iyileştirici ve enjektör temizleyici

İyi günler bir süredir sitemizin reklam bölümünde de yer almakta bu Würth performans ürünlerini kullanan varmıdır artıları ve eksiler nelerdir tavsiyelerinizi bekliyorum, araca söyledikleri ölçüde bir katkısı oluyor mu acaba....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O reklamların site ile bağlantısı yok... En son hangi siteleri gezdiysen onunla ilgili Google reklam göndermekte...

Ben Würth kullanmadım, kendime daha yakın bulduğum için Liqui Molly ürünlerinden lifter katkısını denedim ve sonuç aldım... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

performans ürününü kullanmadım ama benzin enjektör temizleyici olanını kullandım. Gayet memnunum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konuya hort :)

biraz araştırdım, kimi kullan kimi kullanma diyor. LPG'li 175bindeki aracımıza bu enjektör temizleyiciyi kullanmalı mıyız sizce? 

Bor power kullanılmış 10 bin km önce, bu tarz ürünlerle bir etkileşimi olur mu üstadlarım?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ürün ise yarasa bile, benzin enjektörünu temizler. Lpg ile alakasi yokki, hic bir manası yok

Benzin enjektörü de öyle kirlenen birşey değil.

Plasebo etkisi yapar, istiyorsan kullanabilirsiniz. Ama hiçbir şey değişmez.

oguzhan89 ve Suleyman_46 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.