Jump to content

D ve E Segmenti Hangi Aracı tavsiye edersiniz?

hakanemre23

Tavsiye Edilen Mesajlar

Maksimum 30.000 liraya tavsiye edeceğiniz D ve E segmenti araçlar nelerdir?

Modeli 1990 ve altı olmayan Mazda 6'yı bildiğim için harici tavsiye ve yorunmlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 56
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Ben omegayı opelden saymıyorum :D korkmasam alacağım aslında ama fena tırsıyorum :D

KM'si yüksek olmayan, büyük kazası olmayan, bakımları zamanında yapılmış ve fiyatı 15.000'den fazla olmayan belki alınabilir abi. 2.5 CD için geçerli yazdıklarım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben baya araştırdım ama pek güvenemedim bizim milletin kullandığı araçlara :)

Ben çok düzgün gördüğüm bir Omega görmüştüm abi. Km'de 120.000 lerdeydi. Açıklmayı bi okudum adam ABS beynine kadar değiştirmiş.

Sonra düşündüm 120.000 deki bi arabada bu kadar şey değişti ise 200.000'ini geçince olabilecek bakım masrafları beni Omega'dan soğutmaya yetmişti  :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben çok düzgün gördüğüm bir Omega görmüştüm abi. Km'de 120.000 lerdeydi. Açıklmayı bi okudum adam ABS beynine kadar değiştirmiş.

Sonra düşündüm 120.000 deki bi arabada bu kadar şey değişti ise 200.000'ini geçince olabilecek bakım masrafları beni Omega'dan soğutmaya yetmişti  :P

Öptürme kendini saf saf... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi Saab malum araştırmadaki arıza oranı en yüksek (%50) markalardan biri olduğunu görünce bu marakyı eledik. Ama kullanıcının yorumunu görmekte fayda vardır.

Kia güzelmiş daha önce incelemeiştik abi. Km yüksek olmazsa (250.000+) iyi olur gibi.

Rover ingiliz markası. Rover 75'te tasarım olarak Rolss-Royce benzetmişler abi gayet hoş. Kullanıcı yorumlarını merak ediyorum bu aracın açıkcası

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç birisini detaylı araştırmadım, sadece sınıf belirttiğinde aklıma gelenleri buldum paylaştım... İçlerinde piyasa ve parça usta konusunda en şanslı olanı Kia gibi... Fakat; plase olarak Rover'ı yabana atma, Honda parçalarını kullandığı için no problem...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç birisini detaylı araştırmadım, sadece sınıf belirttiğinde aklıma gelenleri buldum paylaştım... İçlerinde piyasa ve parça usta konusunda en şanslı olanı Kia gibi... Fakat; plase olarak Rover'ı yabana atma, Honda parçalarını kullandığı için no problem...

;)

Honda parçalarının bu araçta kullanıdığını ilk defa duydum abi. Öyleyse bu bir avantaj.

Rover'ın servis ve parçasını küçük şehirlerde bulmak zor abi ama sağlam bir araçsa usta yüzü pek göstermez heralde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Honda parçalarının bu araçta kullanıdığını ilk defa duydum abi. Öyleyse bu bir avantaj.

Rover'ın servis ve parçasını küçük şehirlerde bulmak zor abi ama sağlam bir araçsa usta yüzü pek göstermez heralde.

Rover'ın orijinal parçasını Mazda'dan daha kolay ve daha uygun fiyata bulursun gibi geliyor... Çünki; Honda parçalarını kullanıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sadece 416 otomatiklerin euro civic ile aynı parçaları kullandığı diğerlerinin farklı olduğu yazıyordu forumlarda. hondanın o kaportaya benzer bir aracı yok zaten

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rover paylaşımını kim yaptı  ;D 75 aklımı başımdan aldı yaw  :2funny:

Çok güzel bir araç özellikle içi çok hoşuma gidiyor. Parça konusunda çok sıkıntılı olduğunu düşünmüştüm ama Veli abi Honda ile aynı parçaların olduğunu söyledi.

Keşke bir kullanıcısı bu foruma bir yorum yapsa

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sadece 416 otomatiklerin euro civic ile aynı parçaları kullandığı diğerlerinin farklı olduğu yazıyordu forumlarda. hondanın o kaportaya benzer bir aracı yok zaten

Dizel Mazda'nın da kaportası Pejo'ya Sihtören'e benzemiyor ama kalbinde bunların motoru atıyor... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çılgına oynayıp, hiç kimsede olmasın sadece bende olsun, gören dönüp bir daha baksın, sürüş keyfi tadından yenmesin diyorsanız kesinlikle alfa romeo 166 derim 8)

ama bu tercihte alfa 156 ve 147'lerde kullanılan TS (Twin Spark) motorlu olan 166'lardan uzak durulması lazım. TS motorların sıkıntı çıkarma ihtimali çok yüksek. ama buna karşılık V6 motorları dünyada ve yarışlarda kendini kanıtlamış bir motordur. yağsız susuz bırakmadıkça, kullanıcı hatasından kaynaklanmadığı sürece harcayamazsınız alfa romeo'nun V6 motorunu 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir araç özellikle içi çok hoşuma gidiyor. Parça konusunda çok sıkıntılı olduğunu düşünmüştüm ama Veli abi Honda ile aynı parçaların olduğunu söyledi.

Keşke bir kullanıcısı bu foruma bir yorum yapsa

Tanıdık honda servisi var demiştim, benim alacağım aracı ayarlayan usta. Ona sorarım bu konuyu ondan iyi bilen olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tanıdık honda servisi var demiştim, benim alacağım aracı ayarlayan usta. Ona sorarım bu konuyu ondan iyi bilen olmaz.

Yorumları bekliyoruz o halde  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...