Jump to content

Honda Accord İçin Ses Sistemi Önerisi

323-Black
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar ben genelde aracı almadan önce ses sistemini alırım. Daha önceki sistemlerim tam olarak performans vermedi (kullandığım ürünler A kalite olmasına rağmen) Bu sefer araştırarak bir şeyler yapmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim ? Tavsiye edebileceğiniz ürünler varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Component tavsiyem hertz hsk serisi ama orjinal olmak kaydi ile

Ana unite olarak da alpine onerebilirim

Anfiyi mutlaka kaliteli alin jbl gto 1004 kullandim superdi

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Component tavsiyem hertz hsk serisi ama orjinal olmak kaydi ile

Ana unite olarak da alpine onerebilirim

Anfiyi mutlaka kaliteli alin jbl gto 1004 kullandim superdi

Geometri candir

Cevabınız için teşekkür ederim, bakın eski aracımda ki sistemin linkini veriyorum. Pek memnun kalmamıştım. Sizden ricam bir bakarmısınız nerede hata yapmışım ?

http://www.mazdaclubtr.com/18615/oto-ses-sistemi-sec-begen-ayir/msg341801/#msg341801

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Inceledim sen hertz esk serisi kullanmissin hsk serisi ust duzey kesinlikle tavsiye ederim yada focal olabilir ama hertz hsk asla pisman olmassin

Anfide jbl gto serisi

Ana unite kesinlikle alpine gerisi size kalmis

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Inceledim sen hertz esk serisi kullanmissin hsk serisi ust duzey kesinlikle tavsiye ederim yada focal olabilir ama hertz hsk asla pisman olmassin

Anfide jbl gto serisi

Ana unite kesinlikle alpine gerisi size kalmis

Geometri candir

Teşekkür ederim, incelemeye başlıyorum şu an.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama dikkat et hertz sahtesi cok fazla cok dikkatli ol

Geometri candir

Hocam özellikle bu tarz ürünler büyük elektronik marketlerden alıyorum sıkıntı çıkmasın diye. 10 lira fazla olsun temiz olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama dikkat et hertz sahtesi cok fazla cok dikkatli ol

Geometri candir

Peki hocam focal olarak ne tavsiye edersiniz ? Mid takımı, bas, amfi vs.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aldığınız ekipmanların A kalite yada pahalı olması, sesin sizi doyuracağı anlamına gelmez. önemli olan özellikleridir ve beklentinizi özellikleri belirler. milyarları harcayıp ses sistemi yaptırırsınız ama yanlış konfigürasyondan dolayı sistem sizi doyurmaz. ama öte yandan adam dandirik markaları kullanır ve sizden çok daha üstün ve doyurucu bir ses alır. gidip 500 wattlık ovali alır takarsınız ama 500 watt olan ne? hangi frekansı baskın veriyo? 500 watt orta frekans ve tiz ise bir halta yaramaz. önemli olan bass hassasiyetidir bizim için, ki kimse bu hassasiyete aldırış etmiyor. ondan sonra da ezmocesteri bülent gibi 3.000 km'deki arabaya üçüncü takım hoparlörleri takmak için kolları sıvarsınız :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İsim vererek adamı afişe etmeyeydin iyiydi... :D Yıllar öncesinden bu işlere kafa yormuş birisi olarak Abdullah'ın tespitlerinin çok doğru olduğunu söylüyorum...

İşinin ehli tesisatçıyı bulabilmek önemli, kişinin kendisi bir şeyleri bilmiyorsa da yapacak bir şey yok... Bülent gibi :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İsim vererek adamı afişe etmeyeydin iyiydi... :D Yıllar öncesinden bu işlere kafa yormuş birisi olarak Abdullah'ın tespitlerinin çok doğru olduğunu söylüyorum...

İşinin ehli tesisatçıyı bulabilmek önemli, kişinin kendisi bir şeyleri bilmiyorsa da yapacak bir şey yok... Bülent gibi :P

ben ifşa ediyorum ama sende alttan alttan giydirmişsin adama abi :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben ifşa ediyorum ama sende alttan alttan giydirmişsin adama abi :2funny:

Bilmemek ayıp değil, yeterki çaktırma demişler... :D Bülent çaktırmış, hem de sana... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oh ohh vurun vurun iyi oluyor paramla rezil olduğumu da yazın daha zevkli olur  :tey:

Abdullah haklı istediğiniz ney ve doğru işçilik lazım. Ben yaptırdım evet eskisinden çok çok iyi ama istediğimi tam aldım mı hayır. Bu yüzden son bir defa en iyisi için kolları sıvayacağım. Ama her şey bir tecrübe artık anlıyorum yavaş yavaş ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bilmemek ayıp değil, yeterki çaktırma demişler... :D Bülent çaktırmış, hem de sana... :D

evet gördüm abi. iletimin altında "Şu üyeler iletinizde size çaktı" diye yazıyo. içinde sende varsın :2funny: :2funny: :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen o rezilliklerin üzerine bir de para mı verdiydin... Tüh tüh tüh... :D

aslında benimde akıl verme, danışmanlık ücreti almam gerekiyo bülentten ama ellere var bize yok :2funny: yalan yanlış iş görüyo, bir de üstüne para veriyo. ama ben doğrusunu söyleyip adamı zarardan kurtarınca "al gardaşım bu da senin danışmanlık ücretin" demiyo :sopa: illa sanayide ruhsatlı, vergi mükellefi, ticaret odasına bağlı dükkanımızın mı olması lazım paranı almak için arkadaşım :sopa:

:2funny: :2funny: :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aslında benimde akıl verme, danışmanlık ücreti almam gerekiyo bülentten ama ellere var bize yok :2funny: yalan yanlış iş görüyo, bir de üstüne para veriyo. ama ben doğrusunu söyleyip adamı zarardan kurtarınca "al gardaşım bu da senin danışmanlık ücretin" demiyo :sopa: illa sanayide ruhsatlı, vergi mükellefi, ticaret odasına bağlı dükkanımızın mı olması lazım paranı almak için arkadaşım :sopa:

Gayserii ıh ıh ıhh!!  :tey: :tey:

Daha ne olsun balastları sayemde bedavadan biraz pahalı aldın.  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Esas sen lustchaker (di sanırsam)'i sıkıntıdan kurtar bak neler oluyo... Paraya para demezsin, pepe dersin alimallah... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...