Jump to content

Samsung İ5 (2.nesil) Notebook

323-Black

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tablet ve masaütü pc kullandığımdan dolayı artık pek kullanmadığım laptopumu satmaya karar verdim. Cihazı zamanında ikinci el almıştım, geçen ay komple içini temizlettirip türkçe klavye taktırdım. Cihaz oldukça performanslıdır, çift ekran kartlı modellerden. Şarjı baya iyi gidiyor, ama pili arada sırada tamamen boş göstermesine rağmen uzunca süre kullanabiliyorsunuz, batarya kalibrasyonu yapılması gerekiyor herhalde.

Ürün şubat 2012 üretimi.

Genel Özellikler

- İntel İ5 2450 2,50 Ghz

- 4 Gb DDR3 Ram

- 1 GB  Nvidia GT 520MX VGA

- İntel HD 3000 VGA

- 500 GB HDD

- 15.6'' Ekran

- Bluetooth, wifi, webcam, hdmi, card reader

Tam model adı:NP300E5A-S0HTR

Ayrıntılı özellikler burada;

http://www.samsung.com/tr/consumer/pc-peripherals-printer/notebook-computers/essential/NP300E5A-S0HTR-spec

Fiyat: 700 TL

Temsili fotoğraf

tr_NP3530EA-S04TR_002_Gallery.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tablet ve masaütü pc kullandığımdan dolayı artık pek kullanmadığım laptopumu satmaya karar verdim. Cihazı zamanında ikinci el almıştım, geçen ay komple içini temizlettirip türkçe klavye taktırdım. Cihaz oldukça performanslıdır, çift ekran kartlı modellerden. Şarjı baya iyi gidiyor, ama pili arada sırada tamamen boş göstermesine rağmen uzunca süre kullanabiliyorsunuz, batarya kalibrasyonu yapılması gerekiyor herhalde.

Ürün şubat 2012 üretimi.

Genel Özellikler

- İntel İ5 2450 2,50 Ghz

- 4 Gb DDR3 Ram

- 1 GB  Nvidia GT 520MX VGA

- İntel HD 3000 VGA

- 500 GB HDD

- 15.6'' Ekran

- Bluetooth, wifi, webcam, hdmi, card reader

Tam model adı:NP300E5A-S0HTR

Ayrıntılı özellikler burada;

http://www.samsung.com/tr/consumer/pc-peripherals-printer/notebook-computers/essential/NP300E5A-S0HTR-spec

Fiyat: 700 TL

Temsili fotoğraf

tr_NP3530EA-S04TR_002_Gallery.jpg

Hayırlı satışlar. Malum siteyede ilan vermeyi unutmayın. Oradan 2 tane Laptop sattım  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oraya elektronik eşya ilanı eskiden veriyordum ama artık sadece donanım habere ilan açıyorum, şimdi de buraya açtım. Daha önce eski bir cep telefonu satışımda malum sitede takas olarak şişme yatak tavsiye edildiğinden beri orada bu tür ilanları açmıyorum :D İlan da açıkça belirtmiştim halbuki takas yok diye, oraya tahammül edemiyorum, çok yüzsüz insanlar var. 800 yazana 500 vereyim diyenler var, adam gibi söylese yeminle veririm ki işi görülsün, ama saçma sapan insanlara bende saçma davranıyorum, atıyorum 800 liralık ürüne 500 olurmu diyenlere sana 900 olur diyorum bir daha yazmıyorlar :D  Zaten asabi adamım hiç uğraşmak istemiyorum oradakilerle.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oraya elektronik eşya ilanı eskiden veriyordum ama artık sadece donanım habere ilan açıyorum, şimdi de buraya açtım. Daha önce eski bir cep telefonu satışımda malum sitede takas olarak şişme yatak tavsiye edildiğinden beri orada bu tür ilanları açmıyorum :D İlan da açıkça belirtmiştim halbuki takas yok diye, oraya tahammül edemiyorum, çok yüzsüz insanlar var. 800 yazana 500 vereyim diyenler var, adam gibi söylese yeminle veririm ki işi görülsün, ama saçma sapan insanlara bende saçma davranıyorum, atıyorum 800 liralık ürüne 500 olurmu diyenlere sana 900 olur diyorum bir daha yazmıyorlar :D  Zaten asabi adamım hiç uğraşmak istemiyorum oradakilerle.

Aynen abi son cümlelerine katılıyorum. Kardeşimin aracını ilana koyalı 2 gün oldu. Çok saçma 2 tane fiyat teklifi geldi. Adamlar dalga gececek yer arıyolar galiba. Ciddi bir şekilde o teklifi yapanların aklından şüphe ederim zaten.

26.900 yazdığımız araca dangalağın biri 17 vereyim demiş, başka bir dangalakta 20.000 yazmış.

Cevaben pilotaj eğitimlerinizi nerede aldınız diye yazdım  :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen abi son cümlelerine katılıyorum. Kardeşimin aracını ilana koyalı 2 gün oldu. Çok saçma 2 tane fiyat teklifi geldi. Adamlar dalga gececek yer arıyolar galiba. Ciddi bir şekilde o teklifi yapanların aklından şüphe ederim zaten.

26.900 yazdığımız araca dangalağın biri 17 vereyim demiş, başka bir dangalakta 20.000 yazmış.

Cevaben pilotaj eğitimlerinizi nerede aldınız diye yazdım  :D :D :D

Yüzsüzlere öyle cevap vermek lazım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yüzsüzlere öyle cevap vermek lazım :D

Kardeşim ilanıyla ben ilgileniyorum Ben okumadan önce mesajları okursa arayıp direk sövüyor  :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...