mafe

2009-2010 Otomatik Mazda 3 İmpressive Arıyorum

Bu konuda 21 ileti var

arkadaşlar hayırlı forumlar.  2009-2010  mazda 3 impressive otomatik arıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba 2011 model mazda 3 otomatik impressive + 90.yl serisi aracımı satabilirim.

aracım orjinal 33 bin km de  düşünürseniz 40. bin liraya verebilirim saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslinda olabilir ama önceki yillarin mazdalarindaki kumandadan camlarin ve sunroofun kapatılabilmesi özelliği beni cezbetmekte.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı alışverişler...Forumdaki üyelerle alışveriş yapılması iyi olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forumdan bir birinin aracını alan kaç kişi var acaba, şimdi merak ettim bak...  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet buradan alışverişi daha güvenilir buluyorum. Hayırlısı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-acil-satilik-mazda-3-impressive-otomatik-164528538/detay

Değişen, boya senin için önemli değilse bu fiyata bulamazsın gibi geliyor... Ayrıca model de yüksek, km uygun... Başka sıkıntı yoksa alınır...

Tam ben diyecektim ilana bak, araştır sıkıntısı yoksa kelepir fiyatı denilebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forumda; 2014 Mazda 3 aldığı için 2012 İmpresive'ni satmak isteyen bir üyemiz vardı. Forumdan olması anlaşmayı kolaylaştırabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sedan mı, HB'mi belirtilmemiş, yoksa fark etmiyor anlamına mı geliyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslinda olabilir ama önceki yillarin mazdalarindaki kumandadan camlarin ve sunroofun kapatılabilmesi özelliği beni cezbetmekte.

Güzel bir özellik denedim cam sunroof kapatma çalışmıyo sandım yeteri kadar basılı tutmamışım heralde daha sonra çalıştı özellikle sunroof u açık unutup tekrar binmek zorunda kalmamak güzel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arakadaşlar ilginiz için teşekkürler. şu an palio kullandığım için aslında hb düşünüyordum. ancak küçük bagaj artık sıkmaya başladı gibi. sedan daha mantıklı gelmeye başladı. fiyat olarak da 35000 -38000 mantıklı geliyor bana. forumun yenisi olarak iszden ricam cam ve sunroofun kumandadan kapatılabilmesi ve ön camların elektrikli olması özelliğine takılmam doğru mu acama. yoksa güzel 2011 ler de bulunuyor seçenek olarak. tekrar teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arakadaşlar ilginiz için teşekkürler. şu an palio kullandığım için aslında hb düşünüyordum. ancak küçük bagaj artık sıkmaya başladı gibi. sedan daha mantıklı gelmeye başladı. fiyat olarak da 35000 -38000 mantıklı geliyor bana. forumun yenisi olarak iszden ricam cam ve sunroofun kumandadan kapatılabilmesi ve ön camların elektrikli olması özelliğine takılmam doğru mu acama. yoksa güzel 2011 ler de bulunuyor seçenek olarak. tekrar teşekkürler.

hocam kendi adima benzer temizlikte iki arac 2010-2011 olsa ben 2010 u alirim ama 2011 daha temizse hic dusunmem onu alirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araçta sadece ağır hasar var. 26352TL hasar kaydı. Ben ankaradaydım sorgulamıştım aracı ;)

İlan açıklamasında ; arabanın sol arka kapısı değişti  ve sol arka çamurlukta lokal boya vardır diye yazılmış

2.El araç arayanlara Allah kolaylık versin. Böyle ilanlar yüzünden millet paranoyak oldu...

Az önce başka bir başlıkta bir üye bu araç hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyordu. Bu yazılanları görse araçla ilgilenmeyecektir kesin  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araçta sadece ağır hasar var. 26352TL hasar kaydı. Ben ankaradaydım sorgulamıştım aracı ;)

Millet bir acayip olmuş gerçekten. Bu devirde hala bu yönteme başvuruyorlarsa helal olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Başka bir başlıkta nasıl ilan verilir diye bir öğe paylaşmıştım;

Nasıl ilan verimesi gerekiyormuş az buçuk anlatayım

Araç boydan boya yarılmadığı infilak etmediği sürece; lokal boya vardır değişen yoktur yazılacak,

Araba hiç garaj görmediği halde; garaj arabası yazılacak,

Km yüksek ise; uzun yolda yapıldı yazılacak,

Evli iseniz; aile arabası yazılacak gibi gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar hayırlı forumlar.  2009-2010  mazda 3 impressive otomatik arıyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam Gaziantep'te var bir tane iç döşemesi açık renk olduğundan ötürü ben sıcak bakmamıştım ama ilgilenirseniz yardımcı olmaya çalışırım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar gerçekten teşekkürler. ciddi yardımlarınız oluyor. ankaradaki araç içn görüşmüş ve ciddi düşünmeye başlamıştım. bir de önceliğim istanbuldan ya da yakınından almak. bu arada 2009 ile 2010 lar arasında belirgin fark var mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bildiğim kadarıyla hiçbir fark yok.2010 dan sonra gelenlerde 4 cam kumandadan kapatılması vee ön cam rezistans donanımları yok.2012 de kasa makyajlandı ama öğrendiğim kadarıyla bir iki görsel düzeltme dışında onda da fark yok.Ama kullanan arkadaşlar daha iyi bilgi vereceklerdir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.