dincer3283

2001 Model 2000 Motor Mazda 323 Dizel

Arkadaşlar, sonunda bu araçtan bir tane gördüm. Türkiyeye gümrük girişli 2001 model 323 son kasa. 2000 motor dizel. Bu aracın İnglizce forumlarda çok methini duymuştum. Kasaya göre dizel torku ve beygir biraz fazla geldiği için yakıtı inanılmaz dercede azmış. Performans canavarı diye söz ediyorlardı. Bugün tesadüf gördüm nette bu araçta. Türkiyede tek. Durumum şu an uygun değil, yoksa parça maliyeti falan demeyeceğim alacağım bu aracı ama maalesef. Belki ilgilenen olur diye bilginize sunuyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2000cc-mazda-diesel-163846391/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araç geçen hafta epey konuşuldu bu forumda, ama kendi şahsi görüşüm o para asla verilmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha uygun fiyata alınır, tam kupon araba bence, param olsaydı bi kenarda dursun diye alırdım... ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.