Jump to content

2012 Model Satılık Mazda3

emreyavuz061

Tavsiye Edilen Mesajlar

Konuyu yanlış yere açtıysam affınıza sığınıyorum.

Model: 2012

Donanım: İmpressive

Yakıt: Benzin

Renk: Kristal beyaz

Kasa tipi: Hatchback

Vites: Manuel

Kilometre: 5000

Aracın ilk sahibiyim. 05.11.2013 trafiğe çıkışlıdır, alalı 6 ay oldu. 2014 Reflex aldığım için satıyorum. Allah'a şükür değişen,kaza,boya yok. 49.500 TL.

0506 975 93 62 Emre Yavuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar. İlan linkiniz varsa paylaşın; Mazda 3 arayanlar uzaktanda olsa incelemiş olur. Yeni aracınızda hayırlı olsun.  Kazasız sürüşler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Güncel. Şehir dışından gelenler için fiyatta yardımcı olunacaktır. Araç kendi aracım. Servis tanıdık olduğu için ilan galeriden koyulmuştur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-adnan-otomotiv-den-2012-mazda-3-hb-impressive-168183446/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güncel. Şehir dışından gelenler için fiyatta yardımcı olunacaktır. Araç kendi aracım. Servis tanıdık olduğu için ilan galeriden koyulmuştur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-adnan-otomotiv-den-2012-mazda-3-hb-impressive-168183446/detay

bas git uza buralardan skyactiv mazda3 alacağım diyip civic elegance aldığın için düştün gözümden  :boks:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bas git uza buralardan skyactiv mazda3 alacağım diyip civic elegance aldığın için düştün gözümden  :boks:

Adnan Otomotivi ara ve Emre Yavuz adına Reflex Sedan AT(Ateş Kırmızısı) siparişi var mı diye sor istersen. Ben 2 buçuk aydır arabamı bekliyorum. Bu tavrın yüzünden asıl sen benim gözümden düştün. Bas git falan demeyeceğim sen de sağol.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adnan Otomotivi ara ve Emre Yavuz adına Reflex Sedan AT(Ateş Kırmızısı) siparişi var mı diye sor istersen. Ben 2 buçuk aydır arabamı bekliyorum. Bu tavrın yüzünden asıl sen benim gözümden düştün. Bas git falan demeyeceğim sen de sağol.

Elindeki arabandan oldun benim kızdığım nokta bu !

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...