djem

2010 - 2011 Model Mazda3 Impressive Arıyorum

selamlar,

2 gün önce mazda 3 2007 model 88.000 km'deki aracımı üzülerek de olsa sattım. şimdi ise yeni bir serüven başladı:) 2010-2011 model impressive donanımlı mazda 3 arıyorum. bütçem 35-37 bin tl civarı. önerilerinizi beklerim:)

teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forumda araç aradığın daha dün gibiydi, ne çabuk diye düşündüm ama mesajlara bakınca neredeyse 1 yıl geçtiğini anladım... Zaman hızlı ve yaşlanıyoruz... :)

Hayırlı olsun, Allah gönlüne göre versin... Temiz o fiyat aralığında zor, boya kına vs. faktörü işin içine girerse bulabilirsin... Hatta forumda paylaştığım ilan vardı...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-acil-satilik-mazda-3-impressive-otomatik-164528538/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir arakadaşımız bu aracı araştırmış ve hasarlı çıkmış, forumda mevcut bilgiler. ben de ilgilenmiştim vazgeçtim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet galiba 27 bin tl lik hasar kaydı varmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlamıyosam 35.000 küsür kaydı varmış. Araç resimlerde böyle düzgün duruken nasıl o kadar hasarı olmuş anlamıyorum. Airbagların hepsi açıldı galiba  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir airbag yaklaşık 4-5 milyar keza bir kapı değişimi aynı fiyat..Bir tampon kaç paradır  yada çamurluk kim bilir. O bakımdan fiyatın yüksek olması normal görünürde bir şey olmamasına rağmen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. evet zaman hızlı akıyor sayın domestos ve giden mazda da geri gelmiyor:)

o linkini vermiş olduğunuz aracın sahibiyle ben de görüşmüştüm fakat dediğiniz gibi araçtaki yüksek meblağlı hasar kaydı sebebiyle o araçtan vazgeçtim. araştırmalara devam ediyorum. umarım istediğim gibi bir araç bulabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. evet zaman hızlı akıyor sayın domestos ve giden mazda da geri gelmiyor:)

o linkini vermiş olduğunuz aracın sahibiyle ben de görüşmüştüm fakat dediğiniz gibi araçtaki yüksek meblağlı hasar kaydı sebebiyle o araçtan vazgeçtim. araştırmalara devam ediyorum. umarım istediğim gibi bir araç bulabilirim.

Araçta o kadar hasar kaydı nasıl oluşmuş, sordunuz mu?

Aracın safahatını öğrendiyseniz; paylaşmanız o araca talip olmak isteyenlerin faydasına olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araçta o kadar hasar kaydı nasıl oluşmuş, sordunuz mu?

Aracın safahatını öğrendiyseniz; paylaşmanız o araca talip olmak isteyenlerin faydasına olur.

aaa bu da soru mu hocam ? Tabii ki servis fiyatları şişirdi aslında en fazla 2-3 bine yapılacakken servis kaskodan para alabilmek için fiyatları şişirdi  :D Artık ezberledim bu bahaneleri.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim aracım 2011 43000km de 90.yıl sadece sol kapı değişti görüşebiliriz.ilk sahibiyim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aaa bu da soru mu hocam ? Tabii ki servis fiyatları şişirdi aslında en fazla 2-3 bine yapılacakken servis kaskodan para alabilmek için fiyatları şişirdi  :D Artık ezberledim bu bahaneleri.

haha:) hocam çok haklı. ben o rakamları duyunca zaten bir şey sorasım da gelmedi:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim aracım 2011 43000km de 90.yıl sadece sol kapı değişti görüşebiliriz.ilk sahibiyim

size özel mesaj attım. ona cevap atabilirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mesaj gelmedi arkadaşım

Abi geç kaldın Cem aldı arabayı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi geç kaldın Cem aldı arabayı :D

Sen mi sattın ?  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kafam karıştı ama her ikisine de hayırlı olsun... Mesaj nasıl gitmiyor onu da anlamış değilim... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen mi sattın ?  ;D

Cem zaten kuzenim oluyor. Şenol'un aracıyla ilgilendik ama o kadar denkleştiremedi , 2009 bir tane aldık güle güle binsin ne diyim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.