M.E.G

Satilik Toyota Rav 4

Bu konuda 22 ileti var

Hayırlı alışverişler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tesekkurler. Aslinda benzinli mazda3 garajda yatiyor fakat sirkette kullanmak uzere dizel alacagim. Seneyede yeni kasasini alma planlarim var bakalim hayirlisi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun hakkında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracınız çok güzelmiş, hayırlı satışlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tesekkurler, daha iyileri sizlere nasip olur insallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amin... hocam senin arabanin km si kac binde?

8 binde hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beni arac aramak zorunda birakma gel anlasalim :)

:) Hocam almaktan vazgeçtim senin olsun demen için fiyatı kaç söylemem lazım mesela 70 bin uygun mu  :2funny: :2funny:

Yok hocam, hayatımda çok beklenmedik değişiklikler (maddi açıdan özellikle) olmadıktan sonra satmam ki daha yeni aldım zaten, dur hele bir doyalım birbirimize, ikimizin içinde de yılların hasreti var  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:) Hocam almaktan vazgeçtim senin olsun demen için fiyatı kaç söylemem lazım mesela 70 bin uygun mu  :2funny: :2funny:

Yok hocam, hayatımda çok beklenmedik değişiklikler (maddi açıdan özellikle) olmadıktan sonra satmam ki daha yeni aldım zaten, dur hele bir doyalım birbirimize, ikimizin içinde de yılların hasreti var  :)

Tamam iste maddi sikintin yoksa yeni mazda3 al hocam bide onunla bulus :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamam iste maddi sikintin yoksa yeni mazda3 al hocam bide onunla bulus :D

Yeni mazda 3 dedin mi bütün yelkenlerim suya iniyor ama kuzumla iyi bir hasret gideremeden ayrılamam :) Maddi sıkıntı şuan için yok derken para çok demek değil, Allah a şükür işlerim yolunda şimdilik yani  :) Allah hepimizin işini rast getirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amin... Allah yeni mazda3 almayi nasip etsin en kisa surede... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arac satilmistir arkadaslar. Simdi temiz mazda 3 dizel bakiyorum satacak arkadaslara duyrulur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vaay maasallah abii yaa hayırlı ugurlu olsun daha bir hafta geçmeden hallettin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.