Jump to content

2011 Model Mazda3 Impresive Aranıyor

zozolu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese selamlar arkadaşlar 2011 model 40 bin kmde mazda 3 at impresive buldum 40 bin km de  hb beyaz araç boyasız son fiyat 39 bin tl de anlaştık gibi sizinde fikirlerinizi almak istedim

Bu km de bu fiyatta başka bir impresive bulamadım .. bir kaç araba baktım araçta bir parça boya var diye tramerde sorgulattım araç agır hasarlı çıktı vs......

Sizinde bildiğiniz temiz mazda 3 at impresive bu fiyatlarda hb olursa daha iyi olur...

şimdiden teşekkürler.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam hakkınızda hayırlı olsun eğer araç dediğiniz gibi çıkarsa bence gayet uygun o fiyatlara o temizlikte forumdan bulacağınızı pek düşünmüyorum açıkcası.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kendi aracımı 40000 den aşağı vermem...

"ucuz etin yahnisi kara olur" derler

senin de belirttiğin gibi araştırıldığında başka numaralar çıkabilir iyi araştırmakta fayda var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bi aksilik olmaz ise çarşamba aracı görmeye gideceğim elbetteki mazda sevisine sokarım o kadar para veriyorsam 200 de servise gitsin ....

alacağım arkadaşla telefonda konuştum temiz bir arkadaşa benziyor landirenzo yağlamalı lpg ve woofer da varmış araçta bu km başka markadalrda bile uyduruk arabalar var i20 ye adam 35 bin yazmış yuh dedim ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat uygun görünüyor, bende aynı aracın 50k km'de olanı var, servis (17 aralık öncesi) takas için 38.000 önermişti (ki bende LPG falan da yok).

O döviz yükselişinden sonra, daha az km de arabanın o fiyata son alıcıya gelmesi enteresan. Umarım bir problemi yoktur, şimdiden güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cevaplar için herkese teşekkürler araç alınmıştır....aracı servise gösterdim hiç bir sıkıntı yok landi lpg var... alım satım plaka değişikiliği sigorta kasko(ek) gidiş dönüş masrafı 40 bine geldi ...mazda servisinde subaplarda bir sıkıntı olmadıgını belirtiler(özellikle sordum)..birinci nesil mazda3 vardıki bende  onunla hiç bir alakası  yok kesinlikle 2 gömlek üstü... 60-70 bin malum markanın dsg sine verilen paraya yanayım...:):):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Darısı başına, koçanı ötelere...  :2funny:

Sevmediğin ot burnun dibinde biter derler ya benimki o hesap istediğim gibi bulurum uzak olur gidemem yakında olur yüzüne bakılmaz olur.Bu gidişle Pevgeot'un acınası kollarında  kendimi görürsem şaşırmam :o:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sevmediğin ot burnun dibinde biter derler ya benimki o hesap istediğim gibi bulurum uzak olur gidemem yakında olur yüzüne bakılmaz olur.Bu gidişle Pevgeot'un acınası kollarında  kendimi görürsem şaşırmam :o:(

Allah muhafaza... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...