Jump to content

2009-2011 Mazda 3 Sedan AT Impressive almak istiyorum

ayb_mo

Tavsiye Edilen Mesajlar

İstiyorum istemesine de bütçem kısıtlı olduğundan alamadım henüz:)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2010-model-mazda-3-1.6-lpg-li-full-plus-full-degisensiz-164961554/detay

Şöyle bir ilan var. Fiyatı hayli uygun. Tramer sorgulamasında iki kazası görünüyor. Birisi 5.100 TL, diğerinde bedel yazmıyor.

Bizim millete de yaranılmıyor diyebilirsiniz ama piyasanın durumundan dolayı insan her şeye şüpheyle bakıyor maalesef.

Fiyat bütçemizin üstündeyse pahalı deriz, ucuz olursa altında bir çapanoğlu ararız.

Tramer dışında en sağlıklı araştırma oto ekspertize sokmak mıdır?

İlanda belirtilen dışında bir şey çıkmazsa aracı alırım sanırım.

Birde bu tramer sorgularında bedel yazmayan kaza kayıtları ne anlama gelir?

Neden bedel yazmamaktadır?

Görüş bildirenlere şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstiyorum istemesine de bütçem kısıtlı olduğundan alamadım henüz:)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2010-model-mazda-3-1.6-lpg-li-full-plus-full-degisensiz-164961554/detay

Şöyle bir ilan var. Fiyatı hayli uygun. Tramer sorgulamasında iki kazası görünüyor. Birisi 5.100 TL, diğerinde bedel yazmıyor.

Bizim millete de yaranılmıyor diyebilirsiniz ama piyasanın durumundan dolayı insan her şeye şüpheyle bakıyor maalesef.

Fiyat bütçemizin üstündeyse pahalı deriz, ucuz olursa altında bir çapanoğlu ararız.

Tramer dışında en sağlıklı araştırma oto ekspertize sokmak mıdır?

İlanda belirtilen dışında bir şey çıkmazsa aracı alırım sanırım.

Birde bu tramer sorgularında bedel yazmayan kaza kayıtları ne anlama gelir?

Neden bedel yazmamaktadır?

Görüş bildirenlere şimdiden teşekkürler.

Değişen olmadan 5100 lira hasar kaydı olması mantıklı mı hocam ? Ayrıca hor kullanılmamış otobanda yol yapmış bir araçta çeki demirine ne hacet var :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tramer sorgusunda bedel yazmayan kaza kayıtları ne anlama geliyor bir bilgin var mı?

Kaza olduğu yazıyor da neden hasar tutarı yazmıyor?

Bir de 5.100 TL'lik hasar ciddi bir hasar mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu ilan beyin jimnastiği için birebir  :D Değişensiz 5100 masraf aklıma airbag getiriyor ki o da bir değişmedir. Kaporta kısmından değişme olmadan airbagi nasıl açtırmış arabaya o da ayrı bir muhabbet, belki de altını bir yere sağlam vurmuş airbagi açmış mı. yada başka bir şeydir 5100 lük masraf. Hocam arayıp adamı sorun 5100 lük işlem görülüyor arabada nedir bu diye..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tramer sorgusunda bedel yazmayan kaza kayıtları ne anlama geliyor bir bilgin var mı?

Kaza olduğu yazıyor da neden hasar tutarı yazmıyor?

Bir de 5.100 TL'lik hasar ciddi bir hasar mıdır?

Bildiğim kadarıyla bazen mini onarımdan yaptırılanlar için kayıt açılıyormuş ama hasar bedeli yazmıyormuş. Daha sık rastlanan ise sizin sigortanız karşı tarafın masraflarını karşılarsa bedelsiz kayıt açılıyor. Tek kalemde 5 binlik hasar kaydı değişen olmadan zor ama fiyat makul (Olması gerekenden daha makul )değerlendirmekte fayda olabilir.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Değişen olmadan 5100 lira hasar kaydı olması mantıklı mı hocam ? Ayrıca hor kullanılmamış otobanda yol yapmış bir araçta çeki demirine ne hacet var :)

Sadece kaporta hasarı olacak diye düşünmeyin bazen jant, alt taşıyıcalar vs gibi mekanik hasar da olabiliyor bunun detayını sigortacıdan yada servisten sorunuz ..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...