Jump to content

Mazda6 Yan Aynalara Sinyal Uygulaması

yhkaragoz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Güzel olmuş abi. Ledler biraz daha sık olsa ve ok açısı az daha dar olsa belki daha da güzel olurdu. Nasıl uyguladın yada uygulattırdın? Belki biz de deneriz  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ebay sağolsun.Yakın çekim ve gündüz olduğundan öyle gözüküyor ama gece çok hoş oluyor.Ayna sökülüp fön makinesi ile ısıtılıp kaplama ledlerin sığacağı kadar açılıp ledler yerleştiriliyor aynanın arkasındaki kaplama yapıştırılıp çamurluk sinyallerinden elektrik alınıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani bu senin yapacağın iş değil diyorsun  :D ebay dan alsak kaliteli bir uygulama işlemi yapan bulabilir miyiz acaba. Bir de fiyat ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaklaşık bir sene oldu yalan olmasın gönderi dahil 3-4 dolar civarında.Merserde Halil usta taktı.İstenirse hazır olan aynalarda var(ısıtmalı) onlar gönderi falan 140dolar ciavarında. Ben motosikletlerimede uyguladım yolda durdurup soruyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben mazda ya  hazır olandan taktım hatta aynalar hafif renkli gece arkandan gelen aracın farlarından etkilenmiyorsun. Kayın biraderin focus ada bunlardan taktık  onun aynalarda ısıtmalı sorun olmadı.

http://www.ebay.com/itm/2x-Amber-14SMD-LED-Arrow-Panel-Rear-View-Mirror-Turn-Signal-Indicator-LED-Light-/291086260125?pt=

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent abi beraber alalım yaz buluşmasında takarız beraber hatta veli abiye de alalım bence çok güzel valla

Bak o güzel olur valla. Yedek ayna da almak lazım ama birtanesi kesin elimizde kalır:-D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

Ben de böyle bir şey düşünüp araştırırken sizin konunuzu da gördün. Çok güzel olmuş elinize sağlık.

Önereceğiniz bir ürün var mı yoksa herhangi birisinden alsak mı ? Anladığım kadarıyla siz en düşük fiyatlılardan almışsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Görüntüsü gerçekten çok güzel. Halil de işinin ustasıdır, kaçmaz böyle şeyler onun elinden . Tek aklıma takılan RVM oldu. RVM olan araçlar için de var mı acaba böyle bir şey ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...