Jump to content

Mazda6 Gündüz Farı

yhkaragoz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

7mBJMm.jpg

4mpAb0.jpg

Takılan ledlerin formu tampondan çıkan kapaklarla vida yerlerine kadar aynı.Dolayısıyla hiç tadilata gerek olmuyor.Ledler osram çok parlak.Bağlantı park lambalarına yapıldı,gündüz parklarla yakıyorum.

Bunlarda tampondan çıkan kapaklar.

7mBJvv.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güle güle kazasız belasız günlerde kullanmanız dileği ile. :nazar:

Nereden aldığınız ve ne kadar maliyeti tuttu gibi bilgileri de paylaşırsanız. Yaptırmayı düşünen arkadaşlara ışık tutmuş olursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş abi, parklara bağlatmak en mantıklısı, kazasız günlerde kullan... :)

Çok sağol.Sende keyifle, kazasız belasız kullan :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

güzel olmuş güle güle kullanın ekstra konu açmamak için burayı tekrar güncelliyorum.

http://tr.aliexpress.com/item/Only-For-Russian-LED-Daytime-Running-light-LED-DRL-For-Mazda-6-2010-2012-Free-Shipping/2047170623.html

bende bu ürünü sipariş ettim. 12/02/2016 da kargoya verildi.

ulaştıktan sonra resimlerini montaj öncesi sonrası paylaşıcam. satıcı yorumları çok yüksek olduğu için ve yorumlarda uygulama resimler olduğu için

güvenilir ticaret olacağını tahmin ediyorum.

ledornek.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

Uzun süre olmuştu buraya gündüz farları siparişimi belirteli. Tabi bu farlar gelelide epey uzun süre oldu. Fakat ben taktırmak için bir türlü vakit bulamadım daha dogrusu geçen haftaya kadar bulamamıştım. 

Şimdi bir problememiz daha var oda bu ledlerin üzerindeki farın sap sarı sırıtması bi çok firma gezdim ellerinde 4300k h9 xenon kit bulunmuyor.

Bilginiz varmı nerden bulabiliriz hangi marka önerirsiniz?

20160804_082401.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...