Jump to content

3.Nesil Mazda 3 İçin Aksesuarlar

Guest KTASKAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

şu sis farı ve sinyal arasındaki metalik bölme tam düşündüğüm ve istediğim şeydi, diğerleri de olabilir. Ayrıca köpek balığı sırtı anten. sedan araca rüzgarlık, çift egzos falan da yapmak istiyorum ama bakalım tr ye gelir mi bunlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biz arabayı bulamıyoruz, adamlar aksesuarlarını bile piyasaya sürmüş... Pardon bir an unutmuşum; biz gelişmekte olan bir ülkeydik di mi? :D

İroni bi tarafa güzel aksesuarlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kapı kilidi yerine koydukları plastik zımbırtı aksesuar değil, resmen olmazsa olmaz bişey gibi duruyor. mazda nasıl akıl edememiş onu koymayı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda'da aksesuar konusunda ciddi sıkıntı var. "3" yine bir noktaya kadar da "2" için hiçbir şey yok diyebiliriz. geçen bi anten almak için aksesuarcıya gittiğimde bu ne abi ne marka bu dedi yandan görünce o derece.

koca ankara'da ayda bir tane mazda 2'ye rastlarsanız o gün piyango falan oynamalısınız öyle diyim.

ha ben şahsen bundan şikayetçi olmamakla beraber çok da hoşuma gidiyor amma gel gör ki hiçbir şey bulamıyorsunuz. zaten ankara'daki aksesuarcılar allahlık, hiçbir şey bulamamakla beraber olan bir şey varsa da kalite konusunda yerlerde sürünüyor.

şahsen orasına burasına bişey eklemem aracın ama yine de şöyle krom bi iki detay fena olmaz mesela kapı açma kollarındaki gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Facede malezyada mazda icin aksesuar üreten ve satan bir firma buldum bu paylaşımlarıda görünce iletisime gectim ama henüz cevap yok..nasil aliriz getirtiruz konusunda..cevaba göre tekrar bilgi veririm..benimde kapi kollarindaki kromlar hoşuma gitti..bu arada mazda sitesinde 375 tl idi sanırım kapı marspiyelleri..malezya mazda da 200 tl ingiltere mazda da 240 tl..olan hep bize oluyor zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın gelmesine 2 hafta var ama ben şimdiden aksesuar alımına başladım dayanamayıp :) Nasıl olsa 20 güne ancak gelir..Aldığım ürünler : Kapı önü kromlar, kapı kolu ve konsol kromları birde direksiyon kısmında düğmelerin olduğu yerler için krom takımı..Geriye eksik bagaj önü kromu ve bagaj havuzu kalıyor. Bagaj havuzu için YPSplast firması ile görüştüm üretim yapılacak, sizi haberdar edicez dediler..

16glikk.jpg

vxgd3m.jpg

2cf2v08.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Umarım tam uyumlu olur. Ben mesela aldığım bir üründe (açıklamasında benim modeli yazdığı halde) uyumsuzluk yaşadım ve kullanamadım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Umarım tam uyumlu olur. Ben mesela aldığım bir üründe (açıklamasında benim modeli yazdığı halde) uyumsuzluk yaşadım ve kullanamadım

Bende emin olmak için satın alan 2-3 kişiyle yazıştım, problem olmadığını yazdılar..Satın aldığınız kişi, sattığı ürün sayısı ve mutlak bu benim kendi düşüncem %99.5 altındakilerden almam..Site tarafından top seller almışsa zaten i bitmiştir. Ben çok ürün aldım daha öncede hiç problem yaşamadım. İnşallah bunlarda da yaşamam..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

2014 Mazda 3 aksesuarları için biraz araştırma yaptım yurtdışında birçok aksesuara ulaştım ilgisi olan arkadaşlarla paylaşabilirim ben biraz sipariş verdim.

Edit: Tamamı büyük harf olan iletiler uyarısız olarak silinir. Lütfen tekrarı olmasın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kapı kolu harici gösterdiğiniz diğer aksesuarlar biraz eğreti durmuş bana göre. Hele alta takılan o parlak şey, hiç yakışmamış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paçalıklar ve merkezi kilit kumandasının kılıfı çok güzel ve alınabilir,

Ön panjurdaki kromda şık durmuş sonuçta al kısımda sis farlarının çevresi de krom olduğundan bir uyum oluşmuş, alınabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 numaranın olduğu setten ben 2 adet aldım ve fazla olan duruyor isteyene Ankara'da satabilirim aldığım fiyata beklemek istemeyen varsa , burada da Yazdığım konu mevcut resimleri ile birlikte görebilirsiniz

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=96329130

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben sadece arka plakanın altındaki siyah parçaya piano plack kaplama yaptırmayı düşünüyorum. O kalite hissini biraz düşürmüş. Onun dışında herşey kusursuz bence..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Sergio_01
      Yazan: Sergio_01
      Merhabalar,
      2018 makyajlı Mazda 3 lerde (Sedan) bagaj menteşelerinin plastik kaplamaları varmış yeni öğrendiğim kadarıyla... 
      Orjinal parça numaları aşağıdadır... Kendi araçlarımıza uygulamamız için ilgilenen olursa diye....... Sağ sol olarak iki ayrı parça koduyla satılıyor... İkisinin toplam Ukrayna satış fiyatı  28 USD
      civarında... Planlarım içine aldım..... Bence güzel görünüyor...
      B60S-68-8W5A COVER(R),HINGE (Sağ menteşe kapağı)   B60S-68-8W6A COVER(L),HINGE (Sol menteşe kapağı)    
    • Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      Merhaba arkadaşlar ülkemizde hepinizinde bildiği gibi aksesuar sıkıntımız var. Mazda araçları için buna bir kampanya yaparak ülkemize her araç markalarında olduğu gibi yedek parça, aksesuar vs. Getirilmesini sağlarsak ne kadar başarılı oluruz? Hep yurtdışından siparişler vererek alışveriş yapıyoruz. Fakat ülkemizde tatmin edici aksesuar alamıyoruz bulamıyoruz! 
      Buna bir kampanya başlatırsak veya ilgili mercilere ulaştırsak nasıl olur? Bu benim şahsi düşüncem böyle birşey yapılırsa desteğim olur mutlaka.. teşekkürler
    • ufkdnz
      Yazan: ufkdnz
      Arkadaşlar Ankara da Mazda aksesuarı alabileceğimiz yerler nerede bilen var mı krom çıta vs. Şimdiden teşekkürler Mazda can gerisi heyecan  Mazda 3 aracım arkadaşlar neler yapabileceğime de önerisi olan varsa arkadaşlarım dan beklerim 
    • abdullah11
      Yazan: abdullah11
      ön arka yan marşpiyer döktürüyorum birazdan kalıp almaya gidicem isteyenler bana burdan ulaşabilir 

• Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      2016 model mazda3 sahibiyim. Rüzgarlık için tavsiye istiyorum. Taktırmak ne kadar avantajlı ? Dezavantajları nelerdir? Taktıracağım uygun fiyatlı yer mekan bilen varsa söyleyebilir mi? İstanbulda ikamet ediyorum. 
      Genel olarak fiyatları nasıldır? Model marka gibi sağlam birşey taktırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

• Yeni Oluştur...