Jump to content

3.Nesil Mazda 3 İçin Aksesuarlar

Guest KTASKAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben de kapı kolunu beğendim sadece.

Diğerleri sonradan takıldığını belli etmiş. Orjinal ürün gibi durmuyor sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben orjinallerden alabildiğimi aldım zaten de bir tek alüminyum pedal seti almak istiyorum. Yurt içinde yok orjinal parça bulursam getirtmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yarım hemşeri oluyoruz sayın bikes44  :hi: bundan bulursanız ben de isterim. lütfen haberleşelim. iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yarım hemşeri oluyoruz sayın bikes44  :hi: bundan bulursanız ben de isterim. lütfen haberleşelim. iyi forumlar.

Tabi haberleşelim :) Ben aracımı perşembeye alıcam inşallah. İlk hedefim ön cam filmi ve arka siyah tampona piano black kaplama. Ama birkaç gün aracın zevkini tam olarak hissetmek istiyorum. Sonrasında artık...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bugün siparişini verdiğim 2 aksesuar..Bagaj spoileri ve Krom pedallar..

Spoilerin fiyatı kargo dahil : 175 Tl oldu (Spoileri tr de boyatıp montajı kendim yapıcam)

Pedallar ise : 75 tl

lzGNXp.png

PEWadb.png

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün siparişini verdiğim 2 aksesuar..Bagaj spoileri ve Krom pedallar..

Spoilerin fiyatı kargo dahil : 175 Tl oldu (Spoileri tr de boyatıp montajı kendim yapıcam)

aracınız beyazsa spoileri siyah/karbon kaplatıp yapıştırmak daha güzel durur mu diye aklıma geldi. BMW hesabı  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar malum bizim ekranlar video oynatmıyor.Biçaresi yokmudur bu işin.(Program yükleme vs.).Ebayda 500 dolar gibi bir fiyata görmüştüm bizim araçlar için video oynatabilen ekran.Bundan getirtebilirmiyiz,montaj falan sorun olurmu.Eğer becerebilirsem linkde eklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl video oynatmıyor yaa, böle bişeyin olması çok kötü, 150 tl lik navigasyonlarda bile HD video oynatıcı var, hakketende yeni 3 ün çok basit kalmış multimedia sistemi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Beyler buna dibim düştü orjinal ama pahalı yaa. İlerde belki söktürüp parlak boya yaptırabilirim arkaya. Sordum folyo tutmaz sökülebilir dediler :(

2rm4o5u.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Sergio_01
      Yazan: Sergio_01
      Merhabalar,
      2018 makyajlı Mazda 3 lerde (Sedan) bagaj menteşelerinin plastik kaplamaları varmış yeni öğrendiğim kadarıyla... 
      Orjinal parça numaları aşağıdadır... Kendi araçlarımıza uygulamamız için ilgilenen olursa diye....... Sağ sol olarak iki ayrı parça koduyla satılıyor... İkisinin toplam Ukrayna satış fiyatı  28 USD
      civarında... Planlarım içine aldım..... Bence güzel görünüyor...
      B60S-68-8W5A COVER(R),HINGE (Sağ menteşe kapağı)   B60S-68-8W6A COVER(L),HINGE (Sol menteşe kapağı)    
    • Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      Merhaba arkadaşlar ülkemizde hepinizinde bildiği gibi aksesuar sıkıntımız var. Mazda araçları için buna bir kampanya yaparak ülkemize her araç markalarında olduğu gibi yedek parça, aksesuar vs. Getirilmesini sağlarsak ne kadar başarılı oluruz? Hep yurtdışından siparişler vererek alışveriş yapıyoruz. Fakat ülkemizde tatmin edici aksesuar alamıyoruz bulamıyoruz! 
      Buna bir kampanya başlatırsak veya ilgili mercilere ulaştırsak nasıl olur? Bu benim şahsi düşüncem böyle birşey yapılırsa desteğim olur mutlaka.. teşekkürler
    • ufkdnz
      Yazan: ufkdnz
      Arkadaşlar Ankara da Mazda aksesuarı alabileceğimiz yerler nerede bilen var mı krom çıta vs. Şimdiden teşekkürler Mazda can gerisi heyecan  Mazda 3 aracım arkadaşlar neler yapabileceğime de önerisi olan varsa arkadaşlarım dan beklerim 
    • abdullah11
      Yazan: abdullah11
      ön arka yan marşpiyer döktürüyorum birazdan kalıp almaya gidicem isteyenler bana burdan ulaşabilir 

• Ali Furkan İpek
      Yazan: Ali Furkan İpek
      2016 model mazda3 sahibiyim. Rüzgarlık için tavsiye istiyorum. Taktırmak ne kadar avantajlı ? Dezavantajları nelerdir? Taktıracağım uygun fiyatlı yer mekan bilen varsa söyleyebilir mi? İstanbulda ikamet ediyorum. 
      Genel olarak fiyatları nasıldır? Model marka gibi sağlam birşey taktırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

• Yeni Oluştur...