Jump to content

Satılık 2012 Model Mazda3 Impressive (vakti geldi ayrılığın)

dülgeroğlu

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Hayırlısı olsun.

inşallah. sağolun..

Allah gönlüne göre versin, Allah gördüğünden geri bırakmasın... Nasip olacak kişi şanslı ama şu anda haberi yok... :D

Allah razı olsun Veli Abi. Bakalım, nasipte ne var..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kazım Bey, hayırlı satışlar. Daha organizasyon yapacaktık Ramazan'dan önce :)

Toplantı için; Balıkesir'den Aydın'a gelen Kazım, Konya'nın her yerine gider... Yeter ki vakit ve gönüller bir olsun yeterli... Mazda ortak payda ama olmayınca da dostluklar devreye giriyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kazım Bey, hayırlı satışlar. Daha organizasyon yapacaktık Ramazan'dan önce :)

Veli Abiyle Oğuzhan Aydında tekrar yapsa, gidemesemde en azından gönlüm orda olur. geçen sene siz de ramazanda yapmıştınız sanırım. bakarsınız bu sene bana da katılmak nasip olur. bakarsınız başka arabayla gelirim, en kötü ihtimal Kadınhanı birlikle gelirim:) yeter ki haberim olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar. Araç güzel duruyor. Ayrıca LPG Prins marka olması çok iyi.

aytacesen hoca Antalya'daki araçla ilgileneceğine bu araca talip olsun. Alıcı ve satıcı forumdaş olunca anlaşılır diye düşünüyorum  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aytacesen hoca Antalya'daki araçla ilgileneceğine bu araca talip olsun. Alıcı ve satıcı forumdaş olunca anlaşılır diye düşünüyorum  :)

Evet ben bunu düşünemedim Hakan... Orta yolu bulurlar herhalde, pişman olmaz... :)

Murat harikasın yahu... Sağlam güldüm gece gece... Nasipse olur diyelim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:)Allah razı olsun. Prins çok kalite gerçekten. Ama ustasını bulmak gerekiyor. Az çektirmedi ilk zamanlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet ben bunu düşünemedim Hakan... Orta yolu bulurlar herhalde, pişman olmaz... :)

Murat harikasın yahu... Sağlam güldüm gece gece... Nasipse olur diyelim...

Veli abi sen bu işi yaparsın bence  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Antep'ten birisi aramıştı haftasonu. Mazdayı bilirmisiniz dedim, daha önce 90.yıl serisinden vardı dedi. Konuştuğum kişi şimdi Aytaç Hocam çıkıyormuş:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçenlerde ilanlara bakarken Dülger soyadını görünce senin olduğunu anlamıştım .

Abimede araç bakıyorum ama otomatik haricinde kullanamıyor ,

yoksa direk kapat ilanı diyecektim :) .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...