Jump to content

Satılık 2012 Model Mazda3 Impressive (vakti geldi ayrılığın)

dülgeroğlu

Tavsiye Edilen Mesajlar

yarın galericiye götürme düşüncem var. bakalım ne diyecekler. çok üzmezse bırakır dönerim..

Insallah burdan bir arkadasa nasip olur

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

yarın galericiye götürme düşüncem var. bakalım ne diyecekler. çok üzmezse bırakır dönerim..

Moralini kesin bozacaklardır, ama mecbursan da yapacak bir şey yok... Allah gönlüne göre versin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burdakı sohbet ettıgımız arkadaşların arabasını satması cok uzuyor benıı :'(,keske sartlar böyle olmasa..ınanıyorumkı mazdası olan bırısı kolay kolay ayrılamaz aracından...içinden gelerek satmak yada degıstırmek ıstemezz :'( :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burdakı sohbet ettıgımız arkadaşların arabasını satması cok uzuyor benıı :'(,keske sartlar böyle olmasa..ınanıyorumkı mazdası olan bırısı kolay kolay ayrılamaz aracından...içinden gelerek satmak yada degıstırmek ıstemezz :'( :'(

Tamamen katılıyorum hocam... 21 yaşındaki guzumu sattığımda; daha iyisi için sattığım halde ağlamıştım resmen...

Allah kimsenin guzusunu mecbur kalmadıkça sattırmasın, satanlara da tez vakitte daha iyisi nasip olur inşallah... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamamen katılıyorum hocam... 21 yaşındaki guzumu sattığımda; daha iyisi için sattığım halde ağlamıştım resmen...

Allah kimsenin guzusunu mecbur kalmadıkça sattırmasın, satanlara da tez vakitte daha iyisi nasip olur inşallah... :)

Veli abi senin yaşadığını yaşamak istemiyorum. 626'ya bugün bihada aşık oldum.

Bugün sabahtan Bolu'dan Kırıkkaleye gittim; uzun yolda o kadar basmama rağmen 85 liralık gazla 363 km yol gittim. Bunun içinde Ankara ve Kırıkkale şehir içide dolaşmışlığımda var, aşık olma sebeplerimden biri bu

İkincisi Mazda yolda koymaz derler ya harbiden hiç bişekilde koymuyor. Araçta gaz otobanda bitti, benzine geçti 40 km benzinle yol gittim sonra araç ikilemeye başladı; happı yutuk yolda kaldık dedim. Yolu bildiğim için yakında servis alanıda yok, hem araba kullanıyom hem kara kara düşünüyom napcaz şimdi diye... Neyse araba ha şimdi durcak ha şimdi benzin bitecek stop edecek derken ara ara tekeleme yaparak 25-30 km yol gittim ve istasyona vardım.

Sonra dedimki ''abi bu araç yakıt bitse bile yolda bırakmıyor''  :D

Salı günü aracıma bakmaya gelen olcaktı 12.000 lira param var dedi, bende  zahmet etmeyin dedim, orta yolu bulcaz dedi gelince

Eve geldiğimde ilk işim ilanı kaldırmak oldu. Ben bu arabayı Allah korusun  kaza yapmadığım ve nakite ihtiyacım olmadığı sürece satmıcam, çürüyene kadar dursun kapının önünde

Allah kimseye çok sevdiği Mazda sını satma ihtiyacı durumunu göstermesin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aga sen son oluru fısıldasana kulagıma  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar dediğim gibi pazartesi gittik Konyaya. Önce Mazda bayisine. Aracını 41-42'ye rahat satarsın dedi. E sana satalım dedik, 35-36 veririm dedi:) Nerdeyse yeni mazda 3'le takas ediyordum, arkadaşlar zor zaptetti:)) Ordan ikinci eli iyi olan Mitsubishi Bayisine gittik. Onlar biraz daha insaflı çıktı, 38 verdiler. Sonuçta komisyon karşılığı aracımı oraya bıraktım. Dün haber geldi, bugün için muhtemelen Edirne'den bir alıcı gelecekmiş. Gelirse gidip devrini vereceğim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar dediğim gibi pazartesi gittik Konyaya. Önce Mazda bayisine. Aracını 41-42'ye rahat satarsın dedi. E sana satalım dedik, 35-36 veririm dedi:) Nerdeyse yeni mazda 3'le takas ediyordum, arkadaşlar zor zaptetti:)) Ordan ikinci eli iyi olan Mitsubishi Bayisine gittik. Onlar biraz daha insaflı çıktı, 38 verdiler. Sonuçta komisyon karşılığı aracımı oraya bıraktım. Dün haber geldi, bugün için muhtemelen Edirne'den bir alıcı gelecekmiş. Gelirse gidip devrini vereceğim..

Ah be abim özelden yazmıştım görmedin sanırım ,

Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yazılanları yeni görüyorum aslında aramıştım ben abimi de forumdan olduğunu bilmiyordum en son 43 deyince ben de listeden silmiştim ama bu fiyatlara gideceğini bilsem oturur konusrduk:)Çok şükür şimdiki aracımdan da çok memnunum ama uzun süre yeni kasalardan bakmıştım.Hayırlısı olsun diyelim artık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda doğrudan nakit vereceği için öyle söylemiştir, Sefer'den nakit isteseydin belki o kadar da vermezlerdi. Bence karşılaştırma doğru değil çünkü Sefer sattıktan sonra para verecek. 38'e forumdan alacaklar olan çıkabilirdi belki biraz bekleseydiniz. Neyse her şeyin hayırlısı, size de alacak olana da hayırlı olur inşaallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda doğrudan nakit vereceği için öyle söylemiştir, Sefer'den nakit isteseydin belki o kadar da vermezlerdi. Bence karşılaştırma doğru değil çünkü Sefer sattıktan sonra para verecek. 38'e forumdan alacaklar olan çıkabilirdi belki biraz bekleseydiniz. Neyse her şeyin hayırlısı, size de alacak olana da hayırlı olur inşaallah.

38.000 TL ye sattığını sanmam. Kanaatimce bir yanlış anlaşılma söz konusu. Bayiye nakit olark satılacak olursa 38.000 Tl gibi bir rakam verebileceklerini iletmişler diye anladım ben. Araç sahibi de bu miktarı kabul etmeyerek aracı satılması için söz konusu bayiye bırakmış onlarda 41-42 gibi bir rakama satıp üzerinden komisyonlarını alacaklar gibi bir intiba uyandırdı bende. Ama bende yanlış anlamış olabilirim. Eğer öyleyse yazık gerçekten.Allah kimseye mecburiyetten mal sattırmasın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

arkadaslar biraz gec oldu ama, daha önce yazdığım gibi, edirneden gelen arkadaşa arabamı sattım. 41.500 e gitti. 500 ünü galerici aldı (helal hoş olsun). ertesi gün gittim alanyadan 98 model 626 yı aldım:)

Onurun mesajını gerçekten görmemiştim, yoksa onunla takas yapardık. aytaç hocam, siteden olduğunu söyleseydin keske.. neyse, her işte bir hayır vardır derler..

bu arada, konya mazda bayisine iyice kıl oldum. 626 nın amortisörleri falan değişecekti, gittim servise. bakın dedim, değişecekleri falan bulun, bana bi hesap çıkartın. 1900 tl hesap çıkarttılar. kampanya yok mu, var. kampanya indiriminden 1500 olur, işçilikle yine 1900 e gelir. indirim yapın diyorum, olmaz; karta bölün, olmaz. içimden saydım tabi arkadaşlara:) sanayide iki kardeş usta buldum. güler yüzlü, esnaf çocuklar. onlar sağolsun biçok şeyi hallettiler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...