Jump to content

Aranik Mazda 6 2011 Double Din

Onur

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gencler,

Bose ile %100 uyumlu, full digital, yuksek kalitede ses verecek, aracin dogasina ve tasarimina uygun, sifir hata, kaliteli gps ve anten donanimina sahip; yani uzun lafin kisasi adam gibi sorunsuz bir double din ariyorum. marka model oneriniz ne olur? tecrubeli arkadaslardan fikir almak isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben almayacaklarindan birini soyliyim abi. Necvox alma, basmatik istiyorsan alabilirsin :)

ya uzerinde zifindirik bisi var zaten calistirmaya korkuyorum muzik dinlemekten soguyacagim diye. damla mazda takmis zamaninda agubik cukubik bisi ne oldugu belli degil. onun icin ultra dikkatli arayacam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya uzerinde zifindirik bisi var zaten calistirmaya korkuyorum muzik dinlemekten soguyacagim diye. damla mazda takmis zamaninda agubik cukubik bisi ne oldugu belli degil. onun icin ultra dikkatli arayacam.

Birebir uyumlu olanlar dandik markalar..kaliteli markalardan birebir uyumlusu yok pek bizim araçlara göre..onlar için ekstra çerçeve falan taktırmak gerekiyor vede direksiyon kumandasına uyumlu olsun diye yurtdışından aparat getirtmek gerekiyor..benim bir arkadaşım honda aracına aynen bu şekil yapmıştı..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

napcaz bu isi simdi yahu? zaten cerceve olacak bu allahin emri gibi. adam gibi pianoblack bisi istiyorum. yada seytan diyor ki neredeyse buldur orjinalini taktir da kesin damla satmistir onu birine.

Emre bu mesaji okuyorsan eger sorsana bizim abi'ye onda olabilir mi orjinal kit?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

napcaz bu isi simdi yahu? zaten cerceve olacak bu allahin emri gibi. adam gibi pianoblack bisi istiyorum. yada seytan diyor ki neredeyse buldur orjinalini taktir da kesin damla satmistir onu birine.

Emre bu mesaji okuyorsan eger sorsana bizim abi'ye onda olabilir mi orjinal kit?

Orjinali yok ki. Pianoblack görüntüsü güzel ve konsola uygun navitech var ben de, dokunmatik sıkıntı gerisi güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinalini de yanında vermesi lazım servisin..aldığın arkadaşta olması lazım ilk sahibiyse

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pioneer bakın bence, ama önemli olan çerçeve bulabilmeniz.

pioneer yada alpine en iyisi gibi. cerceve aratinca cikiyor nette. bulunur sanirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Guzunun orjinalinde ki Bose sistem. Şu an üzerinde takılı olan cihazdan. Kat kat üstün olacağı kesin bence. Sırf navigasyon için bu masrafa ve eziyete değmez. Al bende Necvox var. Yer yer dokunmatik, yer yer ise vurdurmatik, bastırmatik. :)

Yandex uygulama çıktı çıkalı da, kullanmıyorum gibi bir şey. Yok ben yolcu/çocuk için DVD vs için istiyorum diyorsan. O zaman sana  tane DVD'li koltuk başlığı alalım derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

%100 orijinal ve %100 uyumlu birşey bulmanız maalesef mümkün değil tr de... Kaldiki dışarıda bile pek olası görünmüyor. Piyasa uyduruk çin malları ile dolu. Ben ucuza malettigim için takmiyorum ( bu mallara verilecek para 700 TL den yukarı olmamalı ).

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

%100 orijinal ve %100 uyumlu birşey bulmanız maalesef mümkün değil tr de... Kaldiki dışarıda bile pek olası görünmüyor. Piyasa uyduruk çin malları ile dolu. Ben ucuza malettigim için takmiyorum ( bu mallara verilecek para 700 TL den yukarı olmamalı ).

%100 olmasa da %75 uyumlu iyi aletler var bakalım. bulunca gönlüme göre paylaşacağım. acelem yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...