Uygar

Mazda BT-50

Bu konuda 93 ileti var

Yeni Mazda BT-50, 4x2 turbo ve 4x4 turbo olmak üzere iki farklı versiyon olarak Türkiye'de satışa sunuldu. 33 bg daha fazla güç sunan yeni Mazda BT-50 (143 bg), 64 Nm daha fazla tork üretiyor (330 Nm). Ayrıca, güvenlik paketi geliştirilen araçta immobilizer da bulunuyor. Mazda B2500'e kıyasla yeni BT-50'nin boyu 70 mm, yükleme alanı ise 60 mm daha uzun. 2.5 litrelik 16 subaplı turbodizel motor'a sahip olan Mazda BT-50 5 ileri manuel şanzıman ile pazara sunuldu.BT-50'de de güvenlik donanımını en üst düzeyde tutuluyor. Araç; sürücü ve yolcu hava yastıkları, immobilizer, kapı içi çelik barlar, aktif gergili ön emniyet kemerleri, 3 noktadan bağlantılı arka emniyet kemerleri, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve sıkışmayı önleyen ve tek dokunuşta açılan sürücü camı gibi özelliklere sahip. Mazda BT-50, 37 bin 900 YTL ile 48 bin 900 YTL aralığındaki fiyatları ile pazara sunuldu.

Kaynak : http://www.sabah.com.tr/otm108-20061218.html

pic01.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

uygar bilgiler için teşekkürler ben bu arabaya ölüyorum m3 ümü bu araba için feda edebilirim ilerde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben burada Yeni Otomotiv in sahibi Halit abiyle konuştuğumda B-2500 den 3 kat fazla satış beklediklerini söylemişti...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın dışı için Fazla birşey söylemeyeceğim Daha iyi olabilirdi. Tabi bu, bu aracın sevmediğim anlamına gelmez :) Ama aracın içi Gerçekten güzel..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bide şehir içi yollarımız bu araçlara uygun olsa sadece yük için değil binmek için alıcaklarda artıcak heralde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bunları alanların %80 ni ticari amaçlı almıyor.binmek için alıyor karizmasıda süper oluyor yeni moda  bunlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bunları alanların %80 ni ticari amaçlı almıyor.binmek için alıyor karizmasıda süper oluyor yeni moda  bunlar

bende isterim ama ben bunla bizim sokağa bile girememki ne taklalar atıyoruz kendi garajımıza girmek için bi bilsen abi :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende isterim ama ben bunla bizim sokağa bile girememki ne taklalar atıyoruz kendi garajımıza girmek için bi bilsen abi :(

buralara gelirsin ne dağa taşa çıkarız bunlarla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya sonuna kadar mazdacıyımdır ama ben bu aracı beğenmedim pek ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya sonuna kadar mazdacıyımdır ama ben bu aracı beğenmedim pek ???

arac görünüm olarak zayıf mazd3 ler gibi cezbetmiyor adamı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arac görünüm olarak zayıf mazd3 ler gibi cezbetmiyor adamı

Bülentim, Gollumum, kamyonetin de Mazda 3 kadar cezbedici olmasını mı bekliyordun sen? Kamyonet bu yaw..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülentim, Gollumum, kamyonetin de Mazda 3 kadar cezbedici olmasını mı bekliyordun sen? Kamyonet bu yaw..

kastettiğim tasarımı mazda 3 gibi özenli degil bence ,yani nissan gayet cekici kamyonet olmasına ragmen :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet ya mazda3 almadan önce epey bi kedinin ciğere baktığı gibi baktım nissanlara ama yetişemedik...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet ya mazda3 almadan önce epey bi kedinin ciğere baktığı gibi baktım nissanlara ama yetişemedik...

donanım süper ama fiyatta süper :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende bayılıyorum Nissan Navara'ya yaaa  8)

bunu diom bende işte mazda bt de bu çekicilik yok donanımda yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bunu diom bende işte mazda bt de bu çekicilik yok donanımda yok

Bi dahaki modele belki mazdada güzel bişeyler yapar.

bizde cümle forum olarak www.mazdaBT50clubtr.com falan kurarız. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.