Jump to content

İzmir'de Boya Ustası

altaylim1914
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese merhabalar.Aracım 92 model sedan kasa.

Öncelikle konuya şurdan başlıyayım.1 Hafta önce park halindeyken önden vurup kaçmışlar panjur kırılmış,tampon kırılmış farlar-sinyaller yerinden oynamış.Tamponu kendim sac parçalarla alttan yama şeklinde düzelttim.Diğer işçilikler halen mevcut,sol arka çamurlukta boya atması,kaputta boya atması,sağ arka kapıda ufak bi kazadan dolayı içeriye göçme vs mevcut. Aracın bu işçilikleri için 250 lira fiyat aldım.Bu işi fiyatı aldığım yerde yaptırmayı düşünüyorum.Geriye sadece dış boya yaptırmak kalıyor.İzmir içi uygun fiyatlı (kapı aralıkları-motor içi vs hariç) uygun fiyata yapıcak yer bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun forumdan yönlendiren çıkabilir, takipte olun.

Zoruma giden nokta vurup kaçılması, ne adi insanlar var ya...

Yaklaşık 1 ay önce kardeşimin ara yoldan aniden çıkan araca carpmamak için ani manevra yapması ve toparlayamamasi sonucu kaza yapması...

Sebep olan şerefsizinde kaçması hazmedilecek şey değil

3yty9yta.jpg

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer satmazsam önümüzdeki nisan ayı bende komple boyatmayı düşünüyorum, ama istanbul dışında bir yerde boyatacağım. İstanbulda çok pahalı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbulda çok pahalı...

Abi Istanbulda daha uygun olması lazım değilmi, sonuçta büyük şehir, rekabet var...

Bizim Bolu nun sürücüleri araçlarını Düzce de boyatan çok olur. Hem işçiliği iyi Düzce esnafının hemde Bolu ya göre fiyatları uygun.

Izmit ve Adapazarını düşünmüyosan Düzce yi tavsiye ederim

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Izmit ve Adapazarını düşünmüyosan Düzce yi tavsiye ederim

İstanbulda çok kaportacı var, adamlar boş boş oturur iş beğenmezler, bir arabadan para kazanmaya çalışırlar. Bazen lanet olsun kaplat gitsin diyorum, sırf bu usta(!) milletiyle uğraşmamak için. Görsen sabahtan akşama kadar lak lak konuşurlar, basit işi 1 haftada bitirirler, fiyat almaya gittiğinde de çok yoğunmuş çok işi varmış gibi dünyanın parasını isterler. Valla tavsiye edeceğiniz bir usta olursa orada bile boyatabilirim. Adam gibi boyasın, parasını haketsin kafi (beğenmezsem ya tekrar boya ya da paranı keserim diyorum buradakilere işlerine gelmiyor)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun forumdan yönlendiren çıkabilir, takipte olun.

Zoruma giden nokta vurup kaçılması, ne adi insanlar var ya...

Yaklaşık 1 ay önce kardeşimin ara yoldan aniden çıkan araca carpmamak için ani manevra yapması ve toparlayamamasi sonucu kaza yapması...

Sebep olan şerefsizinde kaçması hazmedilecek şey değil

3yty9yta.jpg

Mobilden gönderildi

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun.Bana çarpan araçta 35 YJK 34 plakalı Beyaz 2010 model üstü renault bu bilgi haricinde hiçbir bilgim yok kaçan şerefsizin hakkında. Maalesef aracın görünüşü berbat bir hal aldı toplatmam lazım boyacı hususunda yardımcı olacak ağabeylerime kardeşlerime şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkese merhabalar.Aracım 92 model sedan kasa.

Öncelikle konuya şurdan başlıyayım.1 Hafta önce park halindeyken önden vurup kaçmışlar panjur kırılmış,tampon kırılmış farlar-sinyaller yerinden oynamış.Tamponu kendim sac parçalarla alttan yama şeklinde düzelttim.Diğer işçilikler halen mevcut,sol arka çamurlukta boya atması,kaputta boya atması,sağ arka kapıda ufak bi kazadan dolayı içeriye göçme vs mevcut. Aracın bu işçilikleri için 250 lira fiyat aldım.Bu işi fiyatı aldığım yerde yaptırmayı düşünüyorum.Geriye sadece dış boya yaptırmak kalıyor.İzmir içi uygun fiyatlı (kapı aralıkları-motor içi vs hariç) uygun fiyata yapıcak yer bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bu arada numaramıda yazayım ki işi aradan çıkarmak istiyorum çünki. 0507 270 26 57

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbulda çok kaportacı var, adamlar boş boş oturur iş beğenmezler, bir arabadan para kazanmaya çalışırlar. Bazen lanet olsun kaplat gitsin diyorum, sırf bu usta(!) milletiyle uğraşmamak için. Görsen sabahtan akşama kadar lak lak konuşurlar, basit işi 1 haftada bitirirler, fiyat almaya gittiğinde de çok yoğunmuş çok işi varmış gibi dünyanın parasını isterler. Valla tavsiye edeceğiniz bir usta olursa orada bile boyatabilirim. Adam gibi boyasın, parasını haketsin kafi (beğenmezsem ya tekrar boya ya da paranı keserim diyorum buradakilere işlerine gelmiyor)

Düşünürsen yardımcı oluruz abi, bizim boluda bizim şivemizle okkalı :) yani mükemmel bir usta var ama fiyatı diğer esnafınınlara göre farklı. Düzce için de yardımcı oluruz, kardeşimin tanıdıkları var...

Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun.Bana çarpan araçta 35 YJK 34 plakalı Beyaz 2010 model üstü renault bu bilgi haricinde hiçbir bilgim yok kaçan şerefsizin hakkında. Maalesef aracın görünüşü berbat bir hal aldı toplatmam lazım boyacı hususunda yardımcı olacak ağabeylerime kardeşlerime şimdiden teşekkür ederim.

Hocam plakayı aldıysan elbet bulursun bi şekilde. Trafik şubeye gitsen yardımcı olurlar. Biz plakayıda alamadık...

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Düşünürsen yardımcı oluruz abi, bizim boluda bizim şivemizle okkalı :) yani mükemmel bir usta var ama fiyatı diğer esnafınınlara göre farklı. Düzce için de yardımcı oluruz, kardeşimin tanıdıkları var...

Hocam plakayı aldıysan elbet bulursun bi şekilde. Trafik şubeye gitsen yardımcı olurlar. Biz plakayıda alamadık...

Mobilden gönderildi

Plakadan buldum kişiyi aslında ama adamın böyle bir arabası yok işler karıştı bende kendimi çektim aradan.Adamın üstüne birileri araba almış gibi bi durumlar var sıkıntılı yani bende lanet olsun dedim kendim halledeyim dedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Plakadan buldum kişiyi aslında ama adamın böyle bir arabası yok işler karıştı bende kendimi çektim aradan.Adamın üstüne birileri araba almış gibi bi durumlar var sıkıntılı yani bende lanet olsun dedim kendim halledeyim dedim

Uğraşmaya kalksan astarı yüzünü geçecek desene. Hayırlısı olsun ne diyelim

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok kafaya takmayın.benim aracımada eşimdeyken kırmızıda beklerken çarpıp sonrada üstüne yürüyüp küfür edip kaçan tır sürücüsünü hiç erinmeyip mahkemeye vermiştim.çok aşırı işlek bir caddede mobesr kameralarının hemen önünde onlarca insanon içindr olmuş olay.malum kırmızı ışık bekleme huyları yok vatandaşların,benim arabada bekliyor diye en sağda vurarak geçmiş vs birsürü tantana..

-hakim nemi dedi? Mobese  kayıtlarını incelendi ve x plakalı aracın x plakalı araca ışıklarda beklerken arkadan çarparak maddi hasarlı kazaya yol açmıştır fakat aynı zamanda x plakalı dava edilen araç trafikte suç unsuru teşkil etmediği için dava dosyası kapatılmıştır.

Buyurun video kayıtları ve görgü tanıklarının ifadeleri olduğu halde trafikte suç teşkil etmiyormuş..!! Onun için fazla takmayın emin olun kendinizi yıprattığınızla kalırsınız burası Türkiye.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tekrardan merhabalar.Aracı ön tarafını kaportaya ve full boyaya verdim,1 haftadır falan orada hatta,çarşamba ya da perşembe alıcakmışım.Bu ufak kaza harici şükür bi sorunum yoktu araba tertemiz bi vaziyette elime geçicek inşallah.Eski hali ve yeni hali fotolarını buradan paylaşırım.Ve birde İzmir içi oto boya-kaporta işi için ustayı kesinlikle tavsiye ederim iletişime geçmeniz yeterli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

Boyası herşeyi bitti,gerçi biraz geç oldu siteye atmam ama idare edin :) Bu arada yeni tampona bi kere daha vurdular sanırım bi gaspetlik var üstümde.Yarın ön tampon ve sağ far tekrardan değişecek :):fiuw:

post-5682-141695300931_thumb.jpg

post-5682-141695300939_thumb.jpg

post-5682-141695300945_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hem hayırlı olsun  hem geçmiş olsun diyeyim. Ön tampona nasıl vuruyorlar, geri çıkarken mi?

Teşekkür ederim. Karabağlar sanayi sitesi var bizim burda oradaydım dapdar bi sokak önümde kamyon gidiyor sol tarafa -hoopp hüseyin napıyon bilader.. falan filan derken geri vitese takmış ne geri ışığı var ne bişey hurdacı arabası zaten sağa sola selam verirken bi gazladı dayı hop mop dur demeye kalmadan patlattı bizim araca sonra indi özür dilemeler vs ben hatalıyım dedi tramerede böyle gitti zaten haklı çıktık oda hallolucak allahtan sorun yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arkadaslar su an aracım Sari renkte ve ben kırmızıya boyatmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz isinin iyi yapan uygun fiyatli bi boyacı var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...