ozgur7890

Satılık Mazda3...Pedal Set...Orginal..AT

Merhaba Arkadaşlar

Hong Kong tan getirttiğim sıfır kullanılmamış (Otomatik araç için ) pedal setimi satıyorum.

Aracınızın havasını ciddi biçimde değiştirmekte ve pedalları daha iyi kavramanızı sağlamaktadır.

Servis fiyatı 300 tl

Kendiniz monte edebilirsiniz.alıcı ödemeli kargo yapılır

Resimde görüldüğü gibi poşetinden dahi çıkarılmamış sıfır durumdadır

Fiyat : 140 tl

İletişim : 05345444451-Özgür Akkuş

post-10456-14169530069_thumb.jpg

post-10456-141695300692_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pedallar cidden tam istediğim gibi. Satılmazsa 2-3 haftaya talip olurum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam montajında delme gibi işlemler var mı nasıl takılıyor ufak bi açıklama yaparmısınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

önce pedal üzerindeki lastiği elinizle çıkartıp ,bildiğimiz ince uçlu matkapla 4 delik açıyorsunuz ve kutuda gönderilen 4 vida yardımı ile montajı yapıyorsunuz..ama uğraşamam diyorsanız 10 tl verin sanayide usta taksın ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

faturalı değil sonuçta ama gerek malzeme kalitesi gerekse görünüm olarak orjinalden bir farkını göremedim ben...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ürün, Mazda tarafından sağlanan orjinal ürün değildir. Konu başlığında yanlışlık var, orjinal yazılmış. Konu başlığını değiştirelim lütfen ki haksız bir durum söz konusu olmasın.

Ürün orjinal ile aynı görünümde replika üründür. Kalitesi tabi ki orjinali ile birebir değildir. Fakat orjinal almak isterseniz fiyatı bu tür ürünlere göre yüksek olur. Fiyat/Performans olarak düşünüldüğünde bu tür ürünler tercih edilebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben serviste satılan orijinal pedalları inceledim ve bu ürünü de incelediğimde malzeme kalitesi ve görünüm açısından hiçbir farka rastlamadım , sizin de dediğiniz gibi fiyat/performans olarak ideal bir ürün.

saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba

ayni setten 1 tane daha gelmis bulunmakta , isteyen olursa yardimci olurum

sehirdisi kargo bedeli 7 tl

tsk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.