Jump to content

Arka Bagaj Camı :(

kyo35
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

çok geçmiş olsun. resistanslı olduğundan pahalı olabilir.nasıl kırıldı ki çok sağlam oluyor aslında. olimpia cam numarasını netten bulup bi görüşün derim belki üretimi vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç Sormayın. Teneke olan parfüm kutusunu arka pandizotun üstünde bırakmışım güneşin altında patlamış :( Fiyatı 200-250 gibi birşeyler dediydi camcı ama fabrikada üretim olcakmış falan dediler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:(:( üzüldüm tekrar geçmiş olsun Sakarya da yaşıyorsunuz galiba oto cam üretimi samsun da falan yapılıyor galiba,bu olimpia cam ın fabrikası oradaymış.bayisi vardır mutlaka sakaryada,ayrıca başka firmalara da bakmak lazım.netten falan araştırın derim ben.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç Sormayın. Teneke olan parfüm kutusunu arka pandizotun üstünde bırakmışım güneşin altında patlamış :( Fiyatı 200-250 gibi birşeyler dediydi camcı ama fabrikada üretim olcakmış falan dediler

Tam sopalıksın ha  :sopa: Parfüm kutusunu bırak açıkta bırakmayı, bir de cam altında bu sıcakta bırakmışsın yuh yani  >:( Bu tip ürünleri mümkünse arabada hiç buluındurmayın arkadaşlar, bulundurursanız da mutlaka ışık almayan ve nispeten serin kalabilen bir yere koyun.

Başka bir yerine zarar vermedi mi peki, sadece cam mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çıkmacılarda 400-500 civarı en temizi 250 civarına olimpia almak.olimpia da olmasa araba fiyatı çekerler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...