celalkamil

1.Nesil Mazda3 İçin Müzik Sistemi

Arkadaşlar aracımın cd çalar kısmı onarılamayacak kadar bozulduğu için 6 lı cd çalar teyp arıyorum elinde olan arkadaşlar iletişime geçerlerse çok memnun olurum iyi forumlar dilerim......

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal teybin kalitesi iyi midir bilmiyorum ama direk standart tip alpine yada pioneer alırsan kafan rahat eder abi. bluetoth, usb ve ön aux girişi olan güzel teypler var piyasada 300 civarına

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İsmail1903 arkadaşım dediğin modeller benim aracın konsoluna uyarmı yada orjinali gibi çalışırmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi standart teyplerin orjinal teyp yerine takılmaları için çerçeveler satılıyor piyasada. çerçevelerde 50- 100 arası fiyatta markaya göre. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hala günceldir.............

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Günceldir...................

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sahininden.com'a baktınız mı?

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet orada benim araca uygun ürünler var fakat eğer forumdan bulabilirsem daha güvenilir olacağını düşünüyorum bu nedenle forum üyelerinden satış yapan olursa önceliğim olacak ama eğer hiç satan çıkmazsa mecburen sahibinden.com ilanlarından almaya çalışacağım....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet orada benim araca uygun ürünler var fakat eğer forumdan bulabilirsem daha güvenilir olacağını düşünüyorum bu nedenle forum üyelerinden satış yapan olursa önceliğim olacak ama eğer hiç satan çıkmazsa mecburen sahibinden.com ilanlarından almaya çalışacağım....

Forumdan olsa iyi olurdu ama elinde olan olsaydı, konuya cevap yazardı sanırım...

sahibinden.com üzerinden GET ile güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz...

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ürün forum dışından bir satıcıdan alınmıştır.Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.......

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.