Jump to content

1.Nesil Mazda3 İçin Müzik Sistemi

celalkamil

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracımın cd çalar kısmı onarılamayacak kadar bozulduğu için 6 lı cd çalar teyp arıyorum elinde olan arkadaşlar iletişime geçerlerse çok memnun olurum iyi forumlar dilerim......

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

orjinal teybin kalitesi iyi midir bilmiyorum ama direk standart tip alpine yada pioneer alırsan kafan rahat eder abi. bluetoth, usb ve ön aux girişi olan güzel teypler var piyasada 300 civarına

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi standart teyplerin orjinal teyp yerine takılmaları için çerçeveler satılıyor piyasada. çerçevelerde 50- 100 arası fiyatta markaya göre. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Evet orada benim araca uygun ürünler var fakat eğer forumdan bulabilirsem daha güvenilir olacağını düşünüyorum bu nedenle forum üyelerinden satış yapan olursa önceliğim olacak ama eğer hiç satan çıkmazsa mecburen sahibinden.com ilanlarından almaya çalışacağım....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet orada benim araca uygun ürünler var fakat eğer forumdan bulabilirsem daha güvenilir olacağını düşünüyorum bu nedenle forum üyelerinden satış yapan olursa önceliğim olacak ama eğer hiç satan çıkmazsa mecburen sahibinden.com ilanlarından almaya çalışacağım....

Forumdan olsa iyi olurdu ama elinde olan olsaydı, konuya cevap yazardı sanırım...

sahibinden.com üzerinden GET ile güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz...

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ürün forum dışından bir satıcıdan alınmıştır.Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.......

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...