emytoget

Satılık Skoda Favorit 1.3 lx

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-favorit-lx-93-model-lpg-muayeneli-sahibinden-169262424/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

Böyle araba görmedim çok az yakıyor ama gitmiyor:-) garip bişey. Arabada bir gaz pedalı var sanarsınız debriyaj hem sert hemde bas bas bitmiyor:-) tatlı bişey işte sahibi benim arayan soran varsa bu tarz araba tavsiye ediniz. Piyasası epeyi yüksek bende şaşırdım. Diğer ilanlardan biraz ucuz tuttum.

EMY & MZD

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=169262424

Böyle araba görmedim çok az yakıyor ama gitmiyor:-) garip bişey. Arabada bir gaz pedalı var sanarsınız debriyaj hem sert hemde bas bas bitmiyor:-) tatlı bişey işte sahibi benim arayan soran varsa bu tarz araba tavsiye ediniz. Piyasası epeyi yüksek bende şaşırdım. Diğer ilanlardan biraz ucuz tuttum.

EMY & MZD

Murat hocam öncelikle hayırlı satışlar. Konu başlığının adına satılık diye ekle istersen, birde link yanlış sanırım; linke tıklayınca bende malum sitenin ana sayfası çıktı. Linkteki ilan numarasını girerek ilanı buldum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Murat hocam öncelikle hayırlı satışlar. Konu başlığının adına satılık diye ekle istersen, birde link yanlış sanırım; linke tıklayınca bende malum sitenin ana sayfası çıktı. Linkteki ilan numarasını girerek ilanı buldum :)

teşekkürler hakan telefondan yaptıydım o yüzden öle oldu galiba bilgisayardan girince düzeltirim:-)

EMY & MZD

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi denedim başlığı düzeltmeyi bulamadım. Linke ben tıkladım giriyor bilgisayardan başına www koymak lazm galiba.

EMY & MZD

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi denedim başlığı düzeltmeyi bulamadım. Linke ben tıkladım giriyor bilgisayardan başına www koymak lazm galiba.

EMY & MZD

Moderatörlere pm atarak ekletebilirsin. Evet başına www ekleyine oluyor sanırım, senin linkte mobil için link var :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araç satıldı. Konu kapanabilir. Artık mazda almanın zamanı geldi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun Allah gönlüne göre versin inşallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun Allah gönlüne göre versin inşallah

Amin Veli abi saolsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hadi hayırlı olsun

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı mübarek olsun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.