323-Black

Satılık - 98 Honda Accord

Aracını inceledim , net şeyler yazmışsın hocam. Hayırlı satışlar diliyorum.  :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. Biraz itici bir ilan oldu ama her önüne gelen mesaj atmasın diye bu şekilde oluşturdum ilanı  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. Biraz itici bir ilan oldu ama her önüne gelen mesaj atmasın diye bu şekilde oluşturdum ilanı  :2funny:

Bana sorarsan çok şahane olmuş, kararlı olmuş ve doğru doğruya yazılmış. İlk 3 cümleyi 2 defa okumak zorunda kaldım mesela  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar abi, Mazda 3 veya 6 almayacaksan hiç satma derim. Aracın zaten donanım olarakta, performans olarakta, yakıt olarakta yeni nesil araçları aratmıyor...

Inşallah forumdan birine nasip olur...

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar abi, Mazda 3 veya 6 almayacaksan hiç satma derim. Aracın zaten donanım olarakta, performans olarakta, yakıt olarakta yeni nesil araçları aratmıyor...

Inşallah forumdan birine nasip olur...

Mobilden gönderildi

Mazda 6 istiyorum Hakan, hep onu hayal edip bunu alınca hevesim kursağımda kaldı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 6 istiyorum Hakan, hep onu hayal edip bunu alınca hevesim kursağımda kaldı :D

Acele etme abi bir kaç yıl sonra beraber 2. nesili (2009+) alırız inşallah  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acele etme abi bir kaç yıl sonra beraber 2. nesili (2009+) alırız inşallah  :)

İnşallah ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnş istediğiniz fiyata satarsınız. İlan gayet güzel, bu tarz tok ilanlar daha çekici oluyor+2000. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler :) Bir yanım sat diyor bir yanım satma keyfini çıkar diyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler :) Bir yanım sat diyor bir yanım satma keyfini çıkar diyor :D

Tok satıcı modunda olman belli ediyor zaten  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tok satıcı modunda olman belli ediyor zaten  ;)

İstanbulda kilyos taraflarını biliyorsunuzdur belki, orman yolundan gidiyoruz oraya, aşırı virajlı ve dar bir yolu vardır. Geçen akşam sırf zevk amaçlı o yoldan iki kere gittim geldim. Bu arabanın böyle bir yolda bu kadar performans vereceği aklımın ucundan geçmezdi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbulda kilyos taraflarını biliyorsunuzdur belki, orman yolundan gidiyoruz oraya, aşırı virajlı ve dar bir yolu vardır. Geçen akşam sırf zevk amaçlı o yoldan iki kere gittim geldim. Bu arabanın böyle bir yolda bu kadar performans vereceği aklımın ucundan geçmezdi :)

Kilyos ta tavsiye edeceğin plaj var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kilyos ta tavsiye edeceğin plaj var mı?

32 senelik İstanbul'lu olmama rağmen, orayı daha yeni keşfettim, genelde anadolu yakasında dolaşırdım, ama ben sadece gezme maksatlı gidiyorum, denizi aşırı dalgalı pek tavsiye edilmiyor, gördüğüm kadarıyla iki büyük plaj var, biri ücretsiz halka açık biri ücretli. Fakat demirciköyün plajı daha iyiymiş, kilyosa ulaştığınızda d3emirciköy tabelası mevcut.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler, Demirciköy ü not aldım  ;) Ücretli olan lazım diğerleri tırt..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.