Jump to content

Maalesef Mazda3'üm Pert Oldu...

belfort
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar yaklaşık 2.5 ay önce çok severek aldığım 2012 model mazda mirai a/t aracımla bir kaza yaşadım ve aracım pert oldu.5.000 km de oluşuna mı yanarsın, aracı çok sevdiğine mi yanarsın,demek ki kısmet buraya kadarmış.Allaha çok şükürler olsun ne bende ,ne de karşıda bir yaralanma dahi olmadı..Tek tesellimiz bu oldu.Hasar tespiti yapan Bursa mazda inallar,biraz önce eksperin geldiğini ve 42.000 tl hasar olduğunu,büyük bir ihtimalle de aracın pert olacağını söyledi.Allah hepinizi kaza ve belalardan korusun inşallah.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 86
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• olgunnn

4

• aday

2

• ezmocesteri

3

• belfort

15

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Abi çok geçmiş olsun ya, çok üzüldüm  :-[ Daha önce başıma geldiği için ruh halinizi en iyi anlayanlardan biriyim. Valla çok üzüldüm abi ya. Herhangi bir kişiye zarar gelmemesi tek olumlu tarafı ona da şükür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fotoları birazdan ekleyeceğim,fazla hızlıda değildim yaklaşık50-60 km hız ile vurdum,daha doğrusu vurmak zorunda kaldım.2 yıllık ehliyeti olan genç bir bayan,ben anayoldayken solumdan direk önüme fırladı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun,arkadaşlarında dediği gibi sizlere bir şey olmaması tesellimiz.

Ama 50-60 km hızla bu şekilde olması düşündürdü beni açıkcası

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar şanzımanda bir sorun vardı sanırım ve iki airbag de açıldı.Oğlum ve ben ön koltuktaydık,içeride hiç bir şey yok.O vuruş anında zaten hiç sarsılmadık nerdeyse ,kemerlerimizi çözdük ve indik.İki airbag ve sensörlerinin ve şanzımanın fiyatı diğer şeyler ve işçiklik....Tabi orijinal servis de yaptırıyorsunuz bir de.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bununla geçmiş olsun abicim. Sağlığınızda bişey yok ya araba tekrar gelir bir süre can sıksada.

Bu arada aracın sadece ön tarafında hasar var ne direkler nede şase yamuk gibi görünmüyor. Bu kadarcık hasar için nasıl 42000 lira masraf çıkıyor anlamıyorum. Sigorta değilde kendi cebimizden yapılacak olsa bu kadar masraf çıkarmazlar herhalde. Arabanın fiyatıyla hasar masrafı aynı çıkmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...