Jump to content

Ebay'den Aldigim Xenonlar

alperg2
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Fiat marea için almis oldugum H1 55W 4300K xenonlarim geldi.Hemde 11 gun gibi kusa bir surede.Biliyorsunuz Turkiyede 4300k nadir olarak bulunuyor ve 100-150 Lira gibi bir rakama ben ise bu urunu kargo dahil 52Lira ya aldim.Iste fotolar

yda8etyj.jpg

ejepagen.jpg

a5a4yzah.jpg

Ve buda fiat marea 2.0 20V

y4erygep.jpg

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çin malı xenon için o para bile bence fazla.

Iyide philips mtec haricindeki tum xenonlar cin mali bu cin mallari Türkiyede 150Lira ve 35watt

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, sorunsuz kullanımlar.

Artık hemen hemen hepsi çin malı. Ben 4 yıl önce philips taktırmıştım. Üzerinde alman üretimi yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabayi ekspertize sokmadan once

u6ujude4.jpg

9ubuse6y.jpg

Bunlarda meshur gunes yaniklarimiz

juputa4u.jpg

6e8ydana.jpg

Boyaya hazirlik ve zimparalama

ytuqydur.jpg

7unybyda.jpg

a8azyvy9.jpg

Arabamizi teslim aldik hayirlisi ile nasil oldu derseniz verdigim paraya gore cok iyi diyebilirim ama kesinlikle dort dortluk degil ufak tefek kusurlari ben kendim de hallederim

7egu9u5a.jpg

u3ygegum.jpg

Kapi kollarini ve kumanda panelini soktum zimparaladim astarladim boyadim ve son olarak vernigini attim

ynaqyda8.jpg

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hadi leynn ordan bu hlx baska koccum yakinda acik hava filtreli olacak

Geometri candir

ya bırahh yaa. sonuçta gıytırık marea hlx...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Len len len, bi yürü git şurdan... :P

abi ayar etmeye çalışıyorum ama sallamıyo bile :2funny: neyse watçaptan yazayım ben ona  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ayar etmeye çalışıyorum ama sallamıyo bile :2funny: neyse watçaptan yazayım ben ona  :2funny:

Alper'i bu şekilde ayar edebileceğini sanmıyorum... Bir ihtimal sen olabilirsin ama Alper asla... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alper'i bu şekilde ayar edebileceğini sanmıyorum... Bir ihtimal sen olabilirsin ama Alper asla... ;)

hahaayyyyttt sen öyle san :2funny: whatsappta damarına bastıkça sövüyo bana :2funny: :2funny: :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...