Sign in to follow this  
Followers 0
kabus

2005 Siyah Mazda6 ve 2004 Gri Dizel Opel Corsa Satılıktır

Arkadaşlar Merhaba;

2005 model Mazda 6 m ve 2004 model dizel Opel Corsa m satılıktır.

Mazda 6; full olup, siyah renkte, otomatik vites, 178.000 km de, yağlama sistemli KitMTM marka LPG kiti takılıdır (Antalya da işinin ehli, genelde Mazda lara LPG takan ve yetkili servisinde tercihi olan Protek otogaz galip usta tarafından takılmıştır). Yıpranmış bir araç değildir. Lastikler Michelin Primacy 3 marka ve daha 3 bin km önce takılmıştır. Araç ben de ve benden önceki sahibinde bakımlarının tümü Antalya Mepaz Yetkili Servisinde yapılmıştır. Gerektiğinde arabamla ilgili tüm bilgiler oradan alınabilir.

Opel Corsa; full olup, 1.3 CDTİ Cosmo, gri renkte, manuel vites, 129.000 km dedir. Lastikleri daha 10 bin km önce takıldı.

Arabalarımın satılması ile ilgili yeni karar vermemden dolayı şimdilik herhangi bir site veya link veremiyorum. Fiyat konusunda da buradan yazıp yazmama konusunda kararsız kaldım. O yüzden özel mesaj gönderirseniz size dönerim. Teşekkür ederim..  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiyat konusunda da buradan yazıp yazmama konusunda kararsız kaldım. O yüzden özel mesaj gönderirseniz size dönerim. Teşekkür ederim..  :)

Siz yine de fiyatlarını buraya yazın, ilan linksiz veya fiyatsız satılık araç konuları forumdan kaldırılıyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mazda 6 için 27.500 TL,

Opel Corsa için 24.000 TL düşünüyorum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bu sabah Mazda 6'mı satmış bulunmaktayım. İlgilenen, soran, buradan mesaj yazan arkadaşlara teşekkür ederim (Diyeceğim ama tek bir kişi bile ilgilenmedi :) )

Opel Corsa hala duruyor ve fiyatını da düşürdüm. İlgili link aşağıdadır. Şimdiden teşekkür ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-2004-model-temiz-orjinal-opel-corsa-1.3-cdti-cosmo-170393477/detay

Share this post


Link to post
Share on other sites

İki arabamı da sattım, konu kilitlenebilir..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.