edo061

Honda 1.5 ex 1993 Model Almayı Düşünüyorum, Fikirleriniz?

Mazda 323'ümü sattım. Honda 1.5 ex hb 3 kapılı karbüratörlü klimasız araç baktım almayı düşünüyorum bu araç hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 kapı arabayı satıp tek kapı araba asla almam ( ilerde zengin olursam düşünürüm belki)

Tercih meselesi, zevkler tartışılmaz...

Honda'nın tek kapı arabası piyasada gidiyor, temiz bakımlı kupon denebilecek bir araç varsa alabilirsiniz

Japon arabaları sağlam, 93 model bir arabada da km pek aranmaz ama yinede temizi bulmaya çalışın sonuçta 20 yıllık bir araç. Bakımsız olursa adam etmesi zor olabilir.

Hayırlı nasipler....

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Temizini bulursanız ömürlük araçtır, lpg ile çok az yakar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araca baktım sadece boya istiyor kazası yok orjinal km 245bin hiç tüp atılmamış.Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel bir araç ama ben honda alacak olursam sadece integra alırın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de honda alacak olsam sadece Nsx-R alırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam motoru iyi değilse yada bir kaç sene sonunda motor isterse, motor parçaları bulunabiliyorsa kesin al. ama 10 liranın üzerinde ise ben 93 model hondaya para vermem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracı aldım 9000 tl ödedim düşünceleriniz için teşekkürler.Yinede yorumlarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Resim paylaşında Mazda'nın amcaoğlunu görelim :D

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim. Zaman bulunca resimleri çekip koyarım.Bu arada uzun süreli sürmeyi düşünmüyorum. Mazdaya tekrar döneceğim mutlaka.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.