olgunnn

Satılık Fotoğraf Makinası

Satış için yöntem belliydi ama neyse... :P

Hayırlı satışlar.

Abi sağolasın. İlk o işlem  sonra bu işlem mecbur  :D

Acil abi eve gidince 1.yöntemi hayata geçireceğim. Sıralama hatalı oldu sanırım  :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar...

Ilan açık artirmalıymış, süreyide kısa tutmuşsun. 2 TL teklif edende kalirsa noluyo :)

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar...

Ilan açık artirmalıymış, süreyide kısa tutmuşsun. 2 TL teklif edende kalirsa noluyo :)

Mobilden gönderildi

Ya satıyo, ya satmıyo eksi puan alıyo... ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bir eksi yazayım o zaman  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi 2 liraya ben alacaktım ya :)

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi 50 tl yazana veririm bu makinayı. Forumdaki alacak arkadaş (olursa) niyetini açık etsin de "gittigidiyor"a komisyon bayılmayayım bir de  :D hakanemre23 sende bildiğin batırmaya çalışyorsun beni sanırım  :2funny: Hem puan gidiyor, hem 1 hafta hiçbir şey satamıyorsun açık arttırma ile.  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi 2 liraya ben alacaktım ya :)

Mobilden gönderildi

Allah iyiliğinizi emi...  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teklif verildikten sonra satıştan çekemezsin diye biliyorum :) Piyasayı yükseltip aradan çekilsem mi ne ? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teklif verildikten sonra satıştan çekemezsin diye biliyorum :) Piyasayı yükseltip aradan çekilsem mi ne ? :D

Abi sende eksi not almak istiyosun galiba :)

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aradan çekilmek derken ihale bende kalmayacak :D Sadece piyasayı yükselteceğim, bundan eksi not gelmez, aksine sana kâr yazar :D ama süreyi çok az tutmuşsun bana patlar ihale :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aradan çekilmek derken ihale bende kalmayacak :D Sadece piyasayı yükselteceğim, bundan eksi not gelmez, aksine sana kâr yazar :D ama süreyi çok az tutmuşsun bana patlar ihale :D

Hocam şu anda 20 tl olmuş. 50 tl ye bırakıyorum son fiyat ama komisyon ödemeyeceksem tabi siteye... Gerçekten makina iyidir. İhtiyacı olana gitsin İnşallah...

Dediğini bir arkadaşla uyguladık, 300 tl oldu ürün, bu 320 yaptı , 20 tl yüzünden ürünü sütümadık mesela  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şaka bir yana almayacağım bir arttırıma gitmem, girersem de kolay kolay bırakmam :D Ebay'de bile çok arttırma kazanmışlığım vardır son saniyede :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mantıklı olan da bu hocam yani karşı tarafı da mağdur etmemek gerek.  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forumdan alacak arkadaşa 50 tl ye bırakılacaktır tarafımca ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.