mr.woox

Satılık 2012 Model Sedan Mazda3 Otomatik Beyaz Renk

Hocam hayırlı uğurlu olsun, Allah gönlüne göre versin diyorum...  :dua:  :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim.

Hocam hayırlı uğurlu olsun, Allah gönlüne göre versin diyorum...  :dua:  :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sence ne fiyata satmam lazım bilemedim? fiesta parasına mı vermeliyim?

Kısmet diyelim..

Olmadı tüketici kredisi çekerim, çok ta bayıla bayıla satmıyorum..

Umarım o fiyata satabilirsin... Hayırlı satışlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sence ne fiyata satmam lazım bilemedim? fiesta parasına mı vermeliyim?

Kısmet diyelim..

Olmadı tüketici kredisi çekerim, çok ta bayıla bayıla satmıyorum..

İyi temennide bulundum sadece, özür diliyorum, yine hata yaptım... Düzelteyim hemen; Umarım aracını istediğin fiyata satamazsın... ;)

Oldu mu?

İster tüketici kredisi çek, ister sümbül ister fiesta parasına ver, ister ayıl ister bayıl... No Problem...

:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olmadı..

Özürünü aslen "fiyatın fazla, o fiyata biraz zor satarsın" anlamına gelen yorumun için kabul ediyorum.

herkese keyifli forumlar..

İyi temennide bulundum sadece, özür diliyorum, yine hata yaptım... Düzelteyim hemen; Umarım aracını istediğin fiyata satamazsın... ;)

Oldu mu?

İster tüketici kredisi çek, ister sümbül ister fiesta parasına ver, ister ayıl ister bayıl... No Problem...

:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim.

Hayırlı satışlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim.

hayırlı satışlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olmadı..

Özürünü aslen "fiyatın fazla, o fiyata biraz zor satarsın" anlamına gelen yorumun için kabul ediyorum.

herkese keyifli forumlar..

No Problem... ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni linki var ise paylaşırmısın, sanırım ilanı yenilediniz ,vermiş olduğunuz link şu an pasif görünüyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Satılık ilanı aktif olmadığından, konu tarafımızca kilitlenmiştir. Üyemiz dilerse ilanını aktif ettiği bilgisini bizimle paylaşırsa. Mevcut konu tekrar aktif hale getirilecektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.