Bahadır Han

Mazda3 İçin Far Karartma

arkadaşlar 2013 te aldığım mirai arcımın farlarını karartmayı düşünüyorum farın açılması gerekiyor daha önce bu işlemi yapan oldu mu oldu ise ne gibi sonuçlar elde etti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Karartma derken tam anlamadım?  Eğer film kaplamadan bahsediyosan farın açılmasına gerek kalmıyor bildiğim kadarıyla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 2013 te aldığım mirai arcımın farlarını karartmayı düşünüyorum farın açılması gerekiyor daha önce bu işlemi yapan oldu mu oldu ise ne gibi sonuçlar elde etti

Burada açık bir anlatım var hocam. Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yansıtma yüzeyi dışındaki yerlerin karartılması gibi görünüyor bu durum. Farların açılmasına değecek kadar bir görsellik katıyor mu acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bencede çok fark olmuyor gibi, zevk meselesi ama orjinal farlarınızı riske atmayın derim.

Açılırken kırılma vs gibi durum olursa can sıkıcı olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bencede çok fark olmuyor gibi, zevk meselesi ama orjinal farlarınızı riske atmayın derim.

Açılırken kırılma vs gibi durum olursa can sıkıcı olur.

Yansıtma yüzeyi dışındaki yerlerin karartılması gibi görünüyor bu durum. Farların açılmasına değecek kadar bir görsellik katıyor mu acaba ?

Arkadaşlar videonun sonunda son hali ile görünüyor. Bence hoş durmuş. Keyfi bir durum tabi.  :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben daha önce elantra aracıma yapmıştım. bazı araçların farları açılırken çok sıkıntı çıkarabiliyor. bazıları da daha kolay açılıyor. genellikle ısıtarak açıyorlar. ben sıcak hava tabancası ile açmıştım. hem far karartma hem mercek uygulaması yapmıştım. bence araçtan araca göre görsellik değişebilir sizin araç için daha önce uygulanmış varsa fikir edinebilirsiniiz. bazı araçlara bence bayağı yakışıyor. farları geri kapatırken kaliteli silikon kullanırsanız sıkıntı olacağını sanmam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaslar gereken cevabi buldum linkteki video ile kimsenin aklinda soru isareti kalmiycak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.