rubin

Satılık 2012 Model Otomatik Mazda3 Impressive

Hayırlı satışlar.

Ilan verirken; marka, model seçeneğini Mazda, Impressive olarak seçseydiniz arama yapacak kişiler daha çok görebilirdi. Düzeltmeniz faydanıza olur.

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Farkettim onu bugun duzelticem insallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracı satsanız dahi 5 yıl dolmadan yeni indirimli araç alınamıyor diye biliyorum. Satma sebebiniz nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araci kotulemicem ama mazda servis olarak hic ama hic 2.ci olarakta arac konusunda beni tatmin etmedi.. zaten baştan izmirden gebzeye arac almaya gittigimde anlamaliydim..neyse iş işten gecti artik.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araci kotulemicem ama mazda servis olarak hic ama hic 2.ci olarakta arac konusunda beni tatmin etmedi.. zaten baştan izmirden gebzeye arac almaya gittigimde anlamaliydim..neyse iş işten gecti artik.

Araç konusunda tatmin olmadığınız noktalar neler?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Insan bi defa soguyunca olmuyor . en basta servisin yaklasimi. Bide tak tuk sesler icinin darligi tepkileri gec algilamasi asiri benzin tuketimi vs.. gibi ufak tefek can sikici seyler. Sinek ufak ama mide bulandirir derler ya .ayni sey iste.. honda civic sport hb den sonra mazda da istetigimi bulamadim. Ayni katagori degil biliyorum ama cok asagida kaldi mazda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araç satıldı galiba sahibinden de ilan kalkmış görünüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni ilanı paylaşırmısınız diğeri aktif değil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.