murat2580

2012 Model Mazda3 HB Impressive LPG 14000 km'de Aracımı Sattım, Ne Almalıyım?

Merhaba arkadaşlar ben aracımı 1 sene önce almıştım sıfır olarak yeni mazda için sattım fakat Ankara SMB de istediğim araç yok ben kırmızı veya beyaz HB veya sedan araç istiyorum reflex model tavsiyeniz varmı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Subaru Impreza denemeden göçme bu dünyadan :)

Özgür Kızılkaya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar ben aracımı 1 sene önce almıştım sıfır olarak yeni mazda için sattım fakat Ankara SMB de istediğim araç yok ben kırmızı veya beyaz HB veya sedan araç istiyorum reflex model tavsiyeniz varmı

Trabzon Adnan Otomotiv'e beyaz hb reflex mt gelecek yakın zamanda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam aracınızı nekadara sattınız ve lpg ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadınızmı?bende mazda 3 impressive almayı düşünüyorum da.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Okan'ı ara istersen. Muğla bayisi belki sana yardımcı olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.