mimar2125

Satılık 2012 mazda3 impressive LPGli

Bu konuda 23 ileti var

Selam arkadaşlar. bende ev almayı planladığım için aracımı satıyorum. Aracımın aldıktan 20 gün sonra arkadan başka bir araca çarptım aracın ön siyah ızgarasında 1-1.5 cm ebatında çatlak vardı ve yan tampon tutucuların tırnakları kırılmıştı. Tampon tutucular ve siyah kısmı aracım yeni olduğu için servisten orjinal parçasıyla değiştirdim. 7123 km de landirenzo LPG ve yağlama sistemi taktırdım. aracım 10500 km. 10000 km bakımını serviste yaptırdım

http://www.arabam.com/Ilan/5003090

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar. sahibinden.com da araç arayan daha çok oluyor. Oraya koymanızda fayda var...

Mobilden gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar. sahibinden.com da araç arayan daha çok oluyor. Oraya koymanızda fayda var...

Mobilden gönderildi

Teşekkür ederim oraya da koydum ilan onayını bekliyorum. Hakkımızda hayırlısı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar... Aracın üzerine de ilan bıraksan iyi olur. Erzurum' da mazda alan oldukça fazla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar... Aracın üzerine de ilan bıraksan iyi olur. Erzurum' da mazda alan oldukça fazla.

Teşekkür ederim Mustafa Bey, doğru diyorsunuz ilk fırsatta bir ilan bırakmak lazım aracın üzerine

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun hakkınızda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim arkadaşlar sağolun hayırlısı bakalım şu anda pek acelem yok. bakalım nasip ne olacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alanada satanada hayırlı olur inş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alanada satanada hayırlı olur inş.

teşekkür ederim sağolun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı kısmetler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam hayırlı satışlar. Aracın hoşuma gitti ama 11 ay sonra ancak araç alabileceğim. Tam da sattığın aracı arıyordum. Umarım doğru adrese ulaşır. Talihin bol olsun beyaz kuzuyla.  :dua:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam hayırlı satışlar. Aracın hoşuma gitti ama 11 ay sonra ancak araç alabileceğim. Tam da sattığın aracı arıyordum. Umarım doğru adrese ulaşır. Talihin bol olsun beyaz kuzuyla.  :dua:

satış için aciliyetim acelem yok satılana kadar kullanacağım belli olmaz belki 11 ay sonra siz alırsınız nasi bu işler  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracın temiz abi bende ağrıdayım işimden dolayı elimde 2006 mazda var takas düşünseydin gelirdim erzuruma ama nasip hayırlı satışlar  :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.