Jump to content

Satılık 2012 mazda3 impressive LPGli

mimar2125

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam arkadaşlar. bende ev almayı planladığım için aracımı satıyorum. Aracımın aldıktan 20 gün sonra arkadan başka bir araca çarptım aracın ön siyah ızgarasında 1-1.5 cm ebatında çatlak vardı ve yan tampon tutucuların tırnakları kırılmıştı. Tampon tutucular ve siyah kısmı aracım yeni olduğu için servisten orjinal parçasıyla değiştirdim. 7123 km de landirenzo LPG ve yağlama sistemi taktırdım. aracım 10500 km. 10000 km bakımını serviste yaptırdım

http://www.arabam.com/Ilan/5003090

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar. sahibinden.com da araç arayan daha çok oluyor. Oraya koymanızda fayda var...

Mobilden gönderildi

Teşekkür ederim oraya da koydum ilan onayını bekliyorum. Hakkımızda hayırlısı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar... Aracın üzerine de ilan bıraksan iyi olur. Erzurum' da mazda alan oldukça fazla.

Teşekkür ederim Mustafa Bey, doğru diyorsunuz ilk fırsatta bir ilan bırakmak lazım aracın üzerine

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Hocam hayırlı satışlar. Aracın hoşuma gitti ama 11 ay sonra ancak araç alabileceğim. Tam da sattığın aracı arıyordum. Umarım doğru adrese ulaşır. Talihin bol olsun beyaz kuzuyla.  :dua:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam hayırlı satışlar. Aracın hoşuma gitti ama 11 ay sonra ancak araç alabileceğim. Tam da sattığın aracı arıyordum. Umarım doğru adrese ulaşır. Talihin bol olsun beyaz kuzuyla.  :dua:

satış için aciliyetim acelem yok satılana kadar kullanacağım belli olmaz belki 11 ay sonra siz alırsınız nasi bu işler  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...