dincer3283

Alınık 98 Model Ve Üstü 626.

Arkadaşlar, darlık nedeniyle 101 bin kmdeki Mazda gt mi satıyorum yerine düşük km li bir 626 almayı düşünüyorum. Zira şimdiki aracımın üzerine çok para ekleyemeyeceğim. Onun için 98 model üstü 626 satmak isteyenler bana mesaj yoluyla ulaşabilirler!

Şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araç büyük olasılıkla 16.5  17 aralığında gidecek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

10 Bin koymasına koyarım da elde biraz para var. Onu da arabaya yatırmak istiyorum zira 8-10 ay içinde yurtdışı olayı gerçekleşirse hazırda biraz param olsun diye düşünüyorum Veli abi!  ;) ;) ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

10 Bin koymasına koyarım da elde biraz para var. Onu da arabaya yatırmak istiyorum zira 8-10 ay içinde yurtdışı olayı gerçekleşirse hazırda biraz param olsun diye düşünüyorum Veli abi!  ;) ;) ;)

Hocam herkesin hesabı mutlaka kendisine, Allah gönlüne göre versin inşallah...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı kısmetler.vallahi araba alma işi bizim gibi nispeten dar bütçeli insanlar için çok büyük sıkıntı araması gönlünüzdekini bulması

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Moderatörlerimiz konu kilitlenebilir. Sorun çözülmüştür.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.