Jump to content

Satılık 97 model Mazda 626 Otomatik Vites

justice

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sahibindene henüz ilana koymadım, geçenlerde koymuştum ama şanzımanla ilgili sorunu anladıktan sonra yeniden koymak üzere kaldırdım. bi kaç haftaya tekrar koyacağım inşallah. Aracımın detaylarını burdan vereyim. 1997 Model Mazda 626 2.0 Hatchback. Gri renk. Kullanıcı fotoğrafımdaki gibi. Aracın motorunu yaptıralı henüz 1400 km oldu. Motorunu 5.000 TL masraf yaptırarak tepeden aşağıya değiştirdim. Egzos yeni değişti. Ön takıma 700 tl masraf yaptım. Ancak aracın motorunu yaptırdıktan sonra "Hold" lambası yanıp sönmeye başladı. Ustalara gösterdim hep farklı farklı şeyler söyledi. Aracı kaporta hariç tepeden tırnağa yeniledim nerdeyse. Alan olursa 15.000 TL'den bırakacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok küçükler ama...

daha büyüğü yüklenmiyor sanırım. iş yerinde olduğum için burdaki bilgisayardan da sahibinden e yükleme yapamıyorum. akşamları da malum iftarlar dolayısıyla bilgisayara bakamıyorum. ama hafta sonu inşallah sahibindene veya akşamları fırsat bulursam yükleyeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aracımın şanzıman sıkıntısını çözdüm. Aracımı satmaktan vazgeçtim. Tekrar satmaya karar verirsem fiyat aynı olmaz tabiki ama yeniden buraya yazarım. İlgilenenlere teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

evet arkadaşlar aracı yeniden ilana koydum. motor, şanzıman, ön takım, eksoz vs. neredeyse bütün gerekli olan şeyleri yaptırdım. araca yaptığım toplam masraf 7000 tl yi geçti. aracım 16700 TL'ye satılıktır.

aracın linki:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-motor-yeni-sunrooflu-takaslik-otomatik-mazda-626-hatchback-180649693/detay/

aracın ilan numarası: 180649693

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kadar masraf edip, gönlüne göre yaptırmışken bence güzel güzel bin hocam. Tabii maddi bir zorunluluk yoksa. Sunroof, otomatik şanzıman hepsi mevcut aracında. Görüntüsü de diri ve güzel.

Yine de hayırlı satışlar.

edit: paraya ihityacın olduğunu ilanda belirtmişsin, dikkatimden kaçmış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kadar masraf edip, gönlüne göre yaptırmışken bence güzel güzel bin hocam. Tabii maddi bir zorunluluk yoksa. Sunroof, otomatik şanzıman hepsi mevcut aracında. Görüntüsü de diri ve güzel.

Yine de hayırlı satışlar.

edit: paraya ihityacın olduğunu ilanda belirtmişsin, dikkatimden kaçmış.

evet hocam düzeltmenizde farkına vardığınız gibi paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum, ya da üzerine para alabileceğim araçlara bakıyorum. hem de yakıt sıkıntısı var biraz da....

Ben bu kasayı zamanında çok aramıştım.

Hem 136Beygir, hem AT az bulunur. Tabi temizi bulmak gerekir.

eywallah gökhan abi, bizim de bi müşterimiz çıkar inşallah...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...