Jump to content

Benzin Pompası

EFTAL
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese merhabalar. 99 323 sedan aracımın benzin pompası yandı. Sadece pompayı değiştirdik, tekrar yandı. Usta benzin pompasını komple değiştirmemiz gerektiğini söyledi. Orijinali 1400 tl, yan sanayisi yok. Çıkması da yok. Çıkmasını nereden bulabileceğim konusunda ivedi yardım lütfen. Özkan 0532 713 00 90

Uyarı: İmla. Tamamı büyük harfle yazılan mesajlar silinir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Revolution Kardeş yıldız sanayide bakmadığım, sormadığım dukkan kalmadı. Bu sebepten dolayı sorunu buraya taşıdım kardeş.

Düzeltme: imla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütün başlıklara 2 şer konu açmak yerine kendinizi tanıtıp sonrasında uygun başlığa tek bir konu açıp gelecek cevapları beklerseniz forumda kirlilik yapmamış olursunuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracında bir problem olan yeni üyeler; sanayide vs çözüm bulamayınca foruma üye olup acilen bir başlık açıyor, forumda o an çözüm bulamazsa bidaha uğramıyor...

Buarada internetten pompa aramayı denediniz mi?

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sevgili hakanemre23 benim mazda club Tr ye üyelik tarihim 2010 yılıdır hangi yeni üyelikten bahsediyorsun anlıyamadım HA BU ARADA İNTERNETEDE BAKTIM ARADIĞIMI BULAMADIM

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sayın abim 4 yıldır üyeyim diyorsunuz ama forumun kurallarını hiç bilmiyorsunuz :)

Uygun konuya başlık açmamak ve birden fazla aynı başlığı açmak gibi...

Moderatorler gördüğünde fazla başlıkları kaldıracaktır bilginize...

sahibinden.com 165656249 nolu ilana bakın, telefondan girdigim için link paylaşamıyorum. 1.8 323 müş ama belki benzin pompaları aynıdır diye düşündüm.

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ARKADAŞLAR HERKESE MERHABALAR 99 323 SEDAN ARACIMIN BENZİN POMPASI YANDI SADECE POMPAYI DEĞİŞTİRDİK TEKRAR YANDI USTA BENZİN POMPASINI KOMPLE DEĞİŞTİRMEMİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ YAN SANAYİSİ YOK ORİJİNALİ 1400 TL ÇIKMASINI ANKARADA ARADIM BULAMADIM ÇIKMA KONUSUNDA YARDIM LÜTFEN 05327130090

forumdan aradigini soyle

otoveysel oner bey Öner

05325443918

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orsa bulamamanız ilginç.mazdalar sorun çıkaran araçlar olmadığından öyle pek yedek parçası satılmazki elinde olmasın onca 323 hurdası varken.o zaman sizinkide şans diyelim..

Ebay a bakın yada diğer yabancı yedek parça sitelerine.bulunmaz birşey değil biraz daha hummalı bir araştırma ile aşabilirsiniz bu problemi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Özkan bey, yazım kurallarına itina göstermenizi rica edeceğim. Tamamı büyük harfler ve noktalamam işareti kullanmamanız okumayı  zorlaştırıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar herkese merhabalar. 99 323 sedan aracımın benzin pompası yandı. Sadece pompayı değiştirdik, tekrar yandı. Usta benzin pompasını komple değiştirmemiz gerektiğini söyledi. Orijinali 1400 tl, yan sanayisi yok. Çıkması da yok. Çıkmasını nereden bulabileceğim konusunda ivedi yardım lütfen. Özkan 0532 713 00 90

Uyarı: İmla. Tamamı büyük harfle yazılan mesajlar silinir.

Yan sanayisi illaki vardır. Aracın motor kodunu söyleyin, bulayım size.

Benzin pompasının çıkması takılmaz, piyango olur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...