justice

Mazda 626 için bir adet Çelik jant arıyorum.

Arkadaşlar 97 model mazda 626 ım için, 5 bijonlu iki bijon arası 110 mm olan çelik jant arıyorum. uygun fiyata olursa alabilirim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hava yastığını ve jantı öner ustadan bulabilirsiniz. orda bulamazsanız onun bir üst arasında dilek oto var ordan kesin bulursunuz bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hava yastığını ve jantı öner ustadan bulabilirsiniz. orda bulamazsanız onun bir üst arasında dilek oto var ordan kesin bulursunuz bence.

öner ustaya onu da sordum da, direksiyon simidi ile birlikte varmış onda da, zaten hava yastığı uymayabilir mi dedi bişey dedi de tam anlamadım. jant da varmış ama takımı bozamayız dedi. takım halinde varmış. takıma iyi fiyat istedi (200 TL) ama işte bi tane lazım sadece. dilek otonun numarası var mı  sizde?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

97 model için 14 inç ebatında 5 kollu bijon aralığı orjinal yani 114.3 olan 4 adet cms çelik jantım var. 94 model 626 var bende yeni jant aldım boşa cıktı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

97 model için 14 inç ebatında 5 kollu bijon aralığı orjinal yani 114.3 olan 4 adet cms çelik jantım var. 94 model 626 var bende yeni jant aldım boşa cıktı.

hocam tam olarak uyar mı bilmiyorum ama önemli olan tek satıyor musun? dediğim gibi 4 adet çelik jant 200 TL'ye öner ustada da vardı da işte diğer jantlar sağlam, bi tanesi sıkıntılı. tek satarsan düşünürüz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende 15 inç var 626 üzerinde...

orjinal 14 varsa takas düşünürüm..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam tam olarak uyar mı bilmiyorum ama önemli olan tek satıyor musun? dediğim gibi 4 adet çelik jant 200 TL'ye öner ustada da vardı da işte diğer jantlar sağlam, bi tanesi sıkıntılı. tek satarsan düşünürüz?

ben o tek kısmını kaçırmışım. Yalnız tek jantı napacaksınız istepne olarakmı kullanacaksınız. İstepne olarak kullanmayacaksanız jantın fotosunu da konuya ekleyinki  aynı model olan ve tek satan biri yazsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tek jant biraz zor belki hurdaya çıkmışların içinden çıkar, aksi halde çoğu satıcı takım satıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben kendi arabama zamanında hep 2. nesil 3 cantı aramıştım. (5 kollu) kısmet olmamıştı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben o tek kısmını kaçırmışım. Yalnız tek jantı napacaksınız istepne olarakmı kullanacaksınız. İstepne olarak kullanmayacaksanız jantın fotosunu da konuya ekleyinki  aynı model olan ve tek satan biri yazsın.

jant vurukmuş ve dubleks lastik uymuyor kenarlarından hava kaçırdığı için, vaktinde benden önceki sahibi jant tamir olmayacağı için şambrel takmış. o yüzden tek jant arıyorum arkadaşım. foto benim profilimdeki araçta görünüyor. ama uyumlu olduğunu düşünen varsa fırsat olursa jantın fotoğrafını da eklerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.