Guest maz14

Feci Taktım Bu Arabaya

Bu konuda 99 ileti var

ya ben bu Corsa OPC'ye fena halde taktım,bu haftaiçi Opel bayisine gidip konuşucam,şartlarda anlaşabilirsek alıcam ben bu arabayı  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Opel Corsa OPC - önemli veriler:

Uzunluk

4040 mm

Genişlik

1713 mm

Yükseklik

1488 mm

Dingil aralığı

2511 mm

Arka/ön tekerlek

1485/1478 mm

Boş ağırlık (sürücüsüz)

1203 kg

Motor

Dört silindirli turbo

Hacim

1598 cm3

Maks. Güç

5850 rpm'de 141 kW (192 hp)

Maks. Tork

1980-5800 rpm'de 230 Nm

Turbo sistemi ile Maks. Tork

266 Nm

Şanzıman

Altı ileri, düz

Azami hız

225 km/h

0 - 100 km/saathızlanma

7.2 saniye

Beşinci viteste 80 - 120 km/saate çıkış süresi

6.7 saniye

Şehirde/şehir dışı/ortalama tüketim

10.5/6.4/7.9 litre

CO2 emisyonu

190 g/km

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne olucak olum Corsa ise,hem normal Corsa değil o bikerem  :D beni birtek tüketim düşündürüyo yaaa,bende en az 15 litre yakar bu araba  :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sef gusel araba da ne bilim yeni gti lar fasla yuklenemio her yer sensorlu flitre bile taksan hata werio kat iptal ediosn hata werio ... bnece arastır 2. el bi gsi bul 97 fln dilediin ggibi yukle yuruyen bi makinan olr hem cok ta paran gitmes?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya Erdem araba 192 beygir zaten daha ne yapıcam ki,hem şekli filan da çok hoşuma gidiyo arabanın,o yüzden yani  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şekli içinse bişi diemem ama (alınma ;) ) ben 0 a para wermem + alman arabasına hiç wermem :D hayat japonda :D alırsn vtec olursn bitek :D coming soon

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Volkan benim kastım boyutları nedeniyle uçan tabut sınıfında bi araç olması bunun...

EDIT: Yoksa güzel araba da ben bunun içinde 192 beygirin hakkını vermeye korkarım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zaten fiyat tahmin ettiğim gibiyse alırım,çünkü hiçbi kaynakta bulamadım fiyatını,gözümde biçtiğim değer 45 milyar  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o fiyatlarda diilse alma ztn yada brs daa kas type r all :D (daha yuksekse...)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanmam 45'e alabileceğini...

kaç para olucak olum,alt tarafı Corsa  ;D  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Volkan küçük arabada yüksek beygir bana da Okan'ın dediği gibi çok tehlikeli geliyor. Mehmet'in de görüşüne katılıyorum 0 araba çok mantıklı değil . Ama gönül meselesi hoşuna gittiyse ve 45 in altındaysa olabilir ama yine de Corsa.. Bir arkadaşımın dediği gibi ki kendisi Opel servisi idi, "Opel alıp servis ile akraba mı olmak istiyorsun ?" :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ağırlığı baya varmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.