bestest

Mazda6 Klima Açıkken Hissedilen Titreme

Merhaba arkadaşlar 2010 otomatık 147 hp mazda aracım, klima açıkken sanki çok kısa bir süre gazı kesiyor gibi titreme yapıyor. 8 yaşından beri araç traktör kullanan biri olarak hissediyorum bunu..

Klimayı kapatınca öyle bişey hissetmedim, orjinal hava ve polen filtresi blumadım burda yan sanayi taktım ondan olabilir mi? Servis fiyatı nedir polen ve hava filtresinin, kargosunu ve ücretini ödemem koşuluyla gönderebilir misiniz büyük şehirdeki arkadaşlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda Muğla Bayii okko nickli Okan Bey sizin işinizi halleder, özel mesaj ya da mail atın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı problem bende de oluyor klimayı açınca rolanti düşüyor ve haliyle kısa süreli titreme meydana geliyor birkaç saniye sonra düzeliyor,klimayı kapatıncada rolanti de bir miktar yükselme oluyor tekrar normale dönüyor.

Ben bunu Adem Ustaya sordum her hangi bir güç tüketen şey çalıştırınca (klima, farlar,silecek vs.) gelen elektrik gücünde bir miktar azalma olduğundan,  rolanti motoru yada valfi neyse küçük bir parça bana gösterdi o alet rolantiyi düzenliyormuş  buradad da klima baya bir güç çekiyor sanırım bu olayada daha da bi kendini hissetiriyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Klima çok çekiyor, bariz hissediliyor güç kaybı.. Hatta yakıt sarfiyatına bakın düz yolda, 5,6 falan yakarken 7 lere yaklaşıyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.