07ds671

Satılık Mazda3 Jant Lastik

temiz sorunsuz orjinal mazda 3 janti ve iyi durumda lastikler.aracima 18 inc jant lastik aldigim icin üzerinden çıkanları satiyorum.fiyati 1250 tl.py3uzyge.jpge3eha9an.jpguryde6am.jpgqy2e5e7e.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yakın zaman da aynı şekilde benim impressive jantları ve lastikleri de boşa çıkacak, hayırlı satışlar  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında kışlık lastiklerinizde kullanabilirsiniz bu jantlarınızı da.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında kışlık lastiklerinizde kullanabilirsiniz bu jantlarınızı da.

Çok haklısın.Büyük ihtimal öyle yaparım. Konu açılmışken bir şey sorayım, lastik basınç sensörü sağlam bir şekilde yeni janta monte edebiliyor muyuz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kışlık lastikler için Touring'in jantları daha uygun oluyor. Hem daha dar hem de daha yüksek yanaklı lastik alabiliyorsun, lastikler de ucuza geliyor.

Savaş'ın jantları kaçırdım ya ben ona yanıyorum hâlâ. Hoş artık İstanbul'da kış da olmuyor ya.

s.halilduru bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok haklısın.Büyük ihtimal öyle yaparım. Konu açılmışken bir şey sorayım, lastik basınç sensörü sağlam bir şekilde yeni janta monte edebiliyor muyuz?

Bilen bir yer kolayca yapar ama basıç sensörünün sibop kısmı çok hassasmış. EVO'dan Cem bana bilmeyen birinin elinde kırılabilir demişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bak şimdi bu soru üzerine aklıma geldi. Yukarıdaki lastiklerden sensörleri çıkarttınız mı ? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O zaman serviste yaptıracağız elimizde kalmaması için  :)

Yukarıdaki jantlar touring jantı değil mi, ve touringlerde sensör var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok Impressive jantı, 205x55x16. Touringlerin 195x60x15 miydi neydi. Yanlış hatırlıyor olabilirim.

Touringlerde basınç sensörü olmaması lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimkisi impresive ve jantları öyle değil, model yılından olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimkisi impresive ve jantları öyle değil, model yılından olabilir.

Evet bir önceki kasanın son versiyonları makyaj görüp jantları biraz değişmişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.