Jump to content

2.Nesil Mazda3 Far ve Stop Folyo

07ds671
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar armızda far ve stoplara folyo çektiren ve çektirdikten sonra işin düzgünlüğünden memnun kalan varmı.veya bu işi iyi yapan bir tanıdığı olan varmı tabi antalyada.öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum syg.araç mazda 3 sedan.malum farlar ve stoplar oval ve girintili çıkıntılı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tercih meselesi ama ben hiç yakıştıramadım gitti farlara filmi . Gördüğüm kadarıyla farlarda solma vs yok şık duruyor. Bence camların alt şeridine krom cam çıtası ve  bagaja krom bagaj çıtası daha sade ve kibar durur. Veya farlarla ilgili olarak ön tamponun alt siyah yuvalarına gündüz ledi ( daytime ) iyi gider. Bu arada spoiler tekrardan hayırlı olsun  :)

Edit: Forumdan bir arkadaş sizin aracın aynısına far ve stop film uygulamıştı, resimleri de yüklemişti. Araştırıyorum bulursam paylaşıcam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi geç gördüm olayı ama bence çektirme. ben çektirdim ve farların ışıgını o kadar engellıyor kı anlatamam sana. çıkarttıktan sonra vay anasnı cıdden kör kör gidiyomuşuz dedim yani. ben yaptırmıs biri olarak çetirme.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

açık renkte olsa koyu renkte olsa cektırmemende fayda var. onun yerine eger xenon yoksa xenon al var ya on numara beş yıldız duruyo.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben far ve stoplara açık renk folyo çektim , açık olmasına rağmen çok engelliyor farın ışığını 4300k xenon taktırdım bir nebze faydası oldu :) ama çok şık duruyo o ayrı …

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi geç gördüm olayı ama bence çektirme. ben çektirdim ve farların ışıgını o kadar engellıyor kı anlatamam sana. çıkarttıktan sonra vay anasnı cıdden kör kör gidiyomuşuz dedim yani. ben yaptırmıs biri olarak çetirme.

arac uzerinde xenon var zaten isigi gayet canli ve net daha hos dursun diye acik renk siyah folyo iyi olur diye dusunmustum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arac uzerinde xenon var zaten isigi gayet canli ve net daha hos dursun diye acik renk siyah folyo iyi olur diye dusunmustum.

bilmem abi yine de senin kararın ama ben bunu yaptırmış biri olarak bi daha mı dersen asla yaptırmam derim.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...