justice

1997 Model Mazda 626 Yakıt Tüketimi

Bu hususta konu varmıydı tam hatırlamıyorum. aradım bulamadım. uzun yolda aracım (benzinli); giderken (istanbuldan tosyaya) 210 tl yaktı. gelirken 170 tl yaktı, yani giderken 42,5 kuruş yaktı, gelirken 33 kuruş yaktı. giderken bazı yerlerde 160 ın üzerine çıkmıştım, gelirken 160 a hiç gelmemişimdir. bu kadar düşük yakmasını beklemiyordum. çünkü şehiriçinde 50 kuruş yakıyordu arabam. :) sizin araçlar ne kadar yakıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Efendi kullanımda bakımlı bir 97 626 nın yol değerleri 100 km 6.5 - 7 litre benzindir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu hususta konu varmıydı tam hatırlamıyorum. aradım bulamadım. uzun yolda aracım (benzinli); giderken (istanbuldan tosyaya) 210 tl yaktı. gelirken 170 tl yaktı, yani giderken 42,5 kuruş yaktı, gelirken 33 kuruş yaktı. giderken bazı yerlerde 160 ın üzerine çıkmıştım, gelirken 160 a hiç gelmemişimdir. bu kadar düşük yakmasını beklemiyordum. çünkü şehiriçinde 50 kuruş yakıyordu arabam. :) sizin araçlar ne kadar yakıyor.

Benimkiyle Hemen Hemen Aynı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.