dincer3283

Satılık 1999-2003 Sıfır Mazda 323 Orjnal Arka Sağ-Sol Amortisör Ücretsiz Kargo

Ürünler kendi aracım için Gören Mazda'dan alınmıştı. Aracımın arka amortisörleri sağlam çıktığı için bu amortisörler hiç takılmadı. Ürünler Mazdanın orijinal amortisörleridir. Markası Tokicodur resimlerden de görülür. Sıfırdır.Servis satış fiyatı 175 tldir. İsteyen servisi arayıp fiyatı doğrulayabilir. Ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Site içi alıcılara indirim yapılır.

Sahibinden linki aşağıdadır:

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-1999-2003-sifir-mazda-323-orjimal-arka-sag-sol-amortisorucr.kar-175013332/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana lazım  ama uyarmı bimiyorum ??? benim araba 1991 model 323 hb , dinçer 3283 amartisörlerin üzerinde uyumlu olduğu diğer modeller yazıyormu bakarmısın rica etsem veya gören otoya sorabilirmisin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üzerine yazmıyor ama netten baktım uymuyor galiba. Bi de sen araştır bakalım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üzerinde mazda parça numarası var mı? Ben önleri değiştirdim sıra arkalara geldi, uyuyorsa düşünebilirim.

Edit : BC1G-28-700B

-900B bana lazım olanlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üzerine yazmıyor ama netten baktım uymuyor galiba. Bi de sen araştır bakalım.

Anlaşıldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Üzerinde mazda parça numarası var mı? Ben önleri değiştirdim sıra arkalara geldi, uyuyorsa düşünebilirim.

Edit : BC1G-28-700B

-900B bana lazım olanlar.

2a16625-a birinde bu numara yazıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2a16625-a birinde bu numara yazıyor.

Sağlık olsun ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.